Hry s kuchyně zdarma

Hrajte bez stahování více než 202 Kuchyně hry online zdarmaNejvětší sbírka bezplatných Kuchyně hry online


Hry s kuchyně zdarma

Online hry s kuchyně

Vstoupit do kuchyně a postarat se o sporák 🔥


Kuchyně, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 202 souvisejícími hrami, které lze zobrazit
Všechny jsou to hry související mimo jiné s hrami kuchar, kuchyne, kuchari, susenky .
Nyní se můžete stát šéfkuchařem těchto kuchyní a naučit se vařit lahodná jídla podle receptů, které nám naši učitelé zanechají.

Cíťte se jako skutečný šéfkuchař s našimi hrami na vaření


Posaďte se za sporák našich virtuálních kuchyní a bavte se s těmito hrami, ve kterých musíte připravit jídlo pro stovky zákazníků. Můžete se ujmout restaurace a musíte co nejrychleji vařit jídla, která si vaši strávníci objednají, aby nebyli příliš netrpěliví a odcházeli z podniku spokojeni. V jiných našich hrách se prostě naučíme konkrétní recepty a budeme muset dávat velký pozor na pokyny, které nám šéfkuchař dává, abychom všechny kroky provedli správně. Pokud jste zapálení do světa vaření a myslíte si, že vaší budoucností je stát se skvělým kuchařem, nemůžete přestat cvičit s těmito hrami, které pro vás máme.

Odvětví vaření je na vzestupu a stále více lidí chápe práci za typickou kuchyní a inovacemi. V těchto hrách si budeme moci udělat představu o tom, jaké to je pracovat pod tlakem v kuchyni, ať už vaříte velmi propracovaná a zcela aktuální jídla podle těch nejklasičtějších receptů z každé země. Máme tematické hry, které se zaměřují na určitý typ jídla, jako jsou hry na sushi, hry na výrobu pizzy nebo hamburgerů nebo známé hry na pečení. Nezáleží na tom, které kulinářské odvětví máte nejraději, důležité je, že na našem webu najdete široký výběr online kuchařských her.

Nejslavnější kuchařské hry, které můžete najít


Hry na vaření jsou jednou z nejklasičtějších miniher a jsou velmi návykové, pokud jde o učení receptů nebo skládání ingrediencí v odpovídajícím pořadí pro vytvoření objednávky, kterou si u nás klient objednal. Tady nebudeme mít všechen čas na světě, budeme mít limit na obsluhu každého klienta a pokud to nedostanete, odejdou velmi naštvaní a nikdy se nevrátí, a to nechceme, aby se stalo.

Jednou z kuchařských her, která byla na platformách videoherních konzolí nejúspěšnější, je bezpochyby slavná Cooking Mama, hra, ve které se mladá žena musí naučit velmi odlišné recepty a dokonale je replikovat, aby získala co nejlepší skóre. Cooking Mama byl úspěšný na platformách Nintendo a zde se dočkáte velmi zábavných online verzí, které nám budou tento titul hodně připomínat.

Ve světě miniher musíme vyzdvihnout slavné hry Papa Louie, i když mnohé z nich byly s pádem flashových her ztraceny. Snaží se však obnovit svou verzi HTML5, abyste si je mohli užít i na svých mobilních zařízeních. Museli jste se řídit pokyny pro každou objednávku, jídlo nepřipálit a přejít k finální montáži, kde jste museli umístit ingredience ve správném pořadí a s co nejlepším vzhledem.

To jsou jen některé z příkladů kuchařských her, které najdete na našem webu, a pokud se chcete dozvědět více, zveme vás, abyste se podívali do této kategorie, která obsahuje více než 200 online her na vaření.

Užijte si v kuchyni naše hry na vaření


Zákazníci čekají u dveří, až otevřete svůj podnik a začnete vařit všechna jídla, díky kterým jste si v okolí oblíbili. Připravte se na dobrodružství za sporákem a obsluhujte všechny strávníky, než nasraní odejdou.

Ukažte své kuchařské dovednosti s těmito online hrami a kdo ví, možná to může být v budoucnu vaše profese.Přehrajte si všechny sbírky Kuchyně hry, které jsme shromáždili

+ Herní kategorie