Indiana Jones hry

Zahrajte si v dobrodružstvích Indiany Jone v různých herních platformách a záhadách
Tomb Runner Indiana Jones, bludiště Indiana Jones 3 Indiana Jones
Pronásledování hry Filmy hry Dobrodružství hry Uniknout hry Hádanky hry Akce hry Fantazie hry Zloději hryOstatní hry Indiana Jones

Ana Jones Funny Tadeo Jones v džungli Tajemství Květu Života: Part One Amigo Pancho 7 Alien Wars

Indiana Jones hry

Najděte poklady s Indianem Jonesem

Archeolog a dobrodruh v roce 1940 potýká s řadou nebezpečí při vyhledávání archeologických předmětů velké ceny. Tato rizika zahrnují jak bandity, nacističtí vojáci, pasti a kletby.

Indy vyrůstal cestování s rodiči v Evropě, kde se naučil více než 27 jazyků a byl zapojen do nuceni podílet se samostudiem Pancho Villa mexické revoluce. Po tomto on cestoval do severní Afriky se svým přítelem Remi připojit se k belgické armádě v první světové válce, díky talentu Indiana Jonese pro jazyky a map byl povýšen na nadporučíka. Jeho jednotka byla tváří v tvář proti Němcům na několika příležitostech.

To jsou některé z dobrodružství Indiany, jako dědictví pokračuje i dnes. Ve více moderních příběhů tohoto archeologa jeho syn pokračuje své kroky s jeho otcem, jak jsme viděli v království křišťálové lebky. Nápověda tento neohrožený dobrodruh na záchranu památky z minulosti z nejnebezpečnějších míst na Zemi.


Cars hry Fotbal hry Schopnost hry Dívky hry Bubble shooter hry Nošení hry Mario bros hry Vaření hry Zombie hry kategorie her
Go to TOP