Indiana Jones

Indiana Jones hry


Tomb RunnerIndiana Jones 3Indiana JonesIndiana Jones, bludiště

ostatní Indiana Jones hry

Drag Race Need for SpeedAmigo Pancho 7Tajemství Květu Života: Part OneAlien WarsTadeo Jones v džungli

Simmilar hry

Hádanky hryNeed for speed hryDobrodružství hryLogika hryIndiana Jones hryCizinec hryFantazie hryPoint and click hry
Indiana Jones hry

Indiana Jones hry

Archeolog a dobrodruh v roce 1940 potýká s řadou nebezpečí při vyhledávání archeologických předmětů velké ceny. Tato rizika zahrnují jak bandity, nacističtí vojáci, pasti a kletby.

Indy vyrůstal cestování s rodiči v Evropě, kde se naučil více než 27 jazyků a byl zapojen do nuceni podílet se samostudiem Pancho Villa mexické revoluce. Po tomto on cestoval do severní Afriky se svým přítelem Remi připojit se k belgické armádě v první světové válce, díky talentu Indiana Jonese pro jazyky a map byl povýšen na nadporučíka. Jeho jednotka byla tváří v tvář proti Němcům na několika příležitostech.

To jsou některé z dobrodružství Indiany, jako dědictví pokračuje i dnes. Ve více moderních příběhů tohoto archeologa jeho syn pokračuje své kroky s jeho otcem, jak jsme viděli v království křišťálové lebky. Nápověda tento neohrožený dobrodruh na záchranu památky z minulosti z nejnebezpečnějších míst na Zemi.

Dobrodružství hry

Stůl hry

Dostihy hry
Nejhranější hry

Fortnite on-lineHello Neighbor Alpha 4Hello NeighborSims 4Subway SurfersHello Neighbor: PuzzleTomb RunnerIndiana JonesNick CupParkour GTA V stylPhineas a Ferb na horské drázeVS darebáci Disney Princezny