Zápas ArenaCukroví déšťCandy Match Candy Crush StyleOdstraňte GokuCandy Rain 2Emoji CrushCandy LandSushi CrushSushi BarHalloween CrushZdarma ovocná farmaSladká sladká ságaLegrační cukroví zápasZdarma rozdrtit klenotFisch Connect DeluxeUžijte si HalloweenCookie výbuch ManiaPřipojte luxusní šperkyZábavné šperkyChemická shoda3Zombie GemCrow GemsZápas sladkosti zdarmaŠkolní párty 3Cukroví crush pro


Ostatní hry Candy Crush Saga

Pet Rescuet onlineJewel CrushFreddy CrushVýbuch štěně: Cesta CrushRozdrtit čas s Finnem a JakeemMy Love CandyJsem Luna CrushováDoraemon CrushCandy PtáciLuna a Matteo se chystají políbitVýbušné krabičky na hračkyPaw CrushDisney Princezny: V OscarechTimbermen CandyBubble Shooter SagaCandy BurstKwami Beruška CrushCandy Train

Candy Crush Saga hry

Připojte kandysu v klasické Candy Crush

Candy Crush je hra dobrot sladit tři nebo více stejné. Můžete hrát z obrazovky vašeho stolního počítače nebo do tabletu PC nebo smartphone.

Strávit nudu a dostat se ke hře Candy Crush. Ty by se vyrovnání a bude představovat velké lámání své limity s nejvyšším počtem bodů nákupem se svými nejlepšími přáteli nebo ventilátory fandejuegos.

Různé Candy Crush. Ukážeme jen to nejlepší a nejvíce hrát všechny herní svět. Zasloužíte si to nejlepší, co a my jsme tady, aby si ty nejlepší hry a mini her tam.

Pokud budete hrát z počítače na stole, stačí použít myš. Musíte vybrat sladkou chcete přesunout, a přetáhněte ji na požadované místo tak, aby byly vyrovnány a mohou rozbít zamčené bloky. Máte lhůtu pro každé úrovni, a logicky musí odemknout všechny bloky, než vyprší čas.

Pokud budete hrát z tabletu nebo chytrého telefonu stačí používat pouze prstem přesunout a přetáhněte dobroty. Doufám, že se budete bavit a utrácet velké.

Přesuňte cukroví zdola nahoru nebo zleva doprava a vyřešte hádanky

Go to TOP