Emoji CrushCukroví déšť
Candy LandOdstraňte GokuCukroví crush proHalloween CrushCrow GemsCookie výbuch ManiaZápas Arena

Ostatní hry Candy Crush Saga

Cukroví déšťPaw CrushCandy LandFreddy CrushPet Rescuet onlineHalloween CrushEmoji CrushCrow GemsRozdrtit čas s Finnem a JakeemDoraemon CrushCandy PtáciVytvořte bavlnu Candy


Candy Crush Saga hry

Připojte kandysu v klasické Candy Crush

Candy Crush je hra dobrot sladit tři nebo více stejné. Můžete hrát z obrazovky vašeho stolního počítače nebo do tabletu PC nebo smartphone.

Strávit nudu a dostat se ke hře Candy Crush. Ty by se vyrovnání a bude představovat velké lámání své limity s nejvyšším počtem bodů nákupem se svými nejlepšími přáteli nebo ventilátory fandejuegos.

Různé Candy Crush. Ukážeme jen to nejlepší a nejvíce hrát všechny herní svět. Zasloužíte si to nejlepší, co a my jsme tady, aby si ty nejlepší hry a mini her tam.

Pokud budete hrát z počítače na stole, stačí použít myš. Musíte vybrat sladkou chcete přesunout, a přetáhněte ji na požadované místo tak, aby byly vyrovnány a mohou rozbít zamčené bloky. Máte lhůtu pro každé úrovni, a logicky musí odemknout všechny bloky, než vyprší čas.

Pokud budete hrát z tabletu nebo chytrého telefonu stačí používat pouze prstem přesunout a přetáhněte dobroty. Doufám, že se budete bavit a utrácet velké.Simmilar hry

Bejeweled hryPlay Store hryHádanky hryMahjong hryKule hryTelefony hry