Candy Crush Saga

Candy Crush Saga hry


Cukroví crush proCandy LandCukroví déšťCrow GemsCookie výbuch ManiaGoku CrushHalloween CrushEmoji Crush

ostatní Candy Crush Saga hry

Paw CrushPět nocí v candysMy Love CandyPet Rescuet onlineDoraemon CrushJsem Luna CrushováMěsíc a chystá políbit MatteoVytvořte bavlnu CandyFreddy CrushCandy šaty: Monster HighCandy CrashSonic flahsSlugTerra Candy ShooterCandy BirdsBeruška: Těhotné v lázníchCreeper crushRozdrtit čas s Finnem a JakeemZápas cukrovíCukroví Shooter 2Fotbal crushPapa Pear SagaDragon Ball Broly sága 3Dragon Ball Broly saga 2: AnimaceBubble Shooter SagaRush 3D Candy

Simmilar hry

Bubble shooter hryVaření hryMinecraft hryFreddy hryPAW Patrol hryMiraculous ladybug hryHádanky hrySoy Luna hryMonster high hryCandy Crush Saga hryMahjong hryBejeweled hrySonic hry
Candy Crush Saga hry

Candy Crush Saga hry

Candy Crush je hra dobrot sladit tři nebo více stejné. Můžete hrát z obrazovky vašeho stolního počítače nebo do tabletu PC nebo smartphone.

Strávit nudu a dostat se ke hře Candy Crush. Ty by se vyrovnání a bude představovat velké lámání své limity s nejvyšším počtem bodů nákupem se svými nejlepšími přáteli nebo ventilátory fandejuegos.

Různé Candy Crush. Ukážeme jen to nejlepší a nejvíce hrát všechny herní svět. Zasloužíte si to nejlepší, co a my jsme tady, aby si ty nejlepší hry a mini her tam.

Pokud budete hrát z počítače na stole, stačí použít myš. Musíte vybrat sladkou chcete přesunout, a přetáhněte ji na požadované místo tak, aby byly vyrovnány a mohou rozbít zamčené bloky. Máte lhůtu pro každé úrovni, a logicky musí odemknout všechny bloky, než vyprší čas.

Pokud budete hrát z tabletu nebo chytrého telefonu stačí používat pouze prstem přesunout a přetáhněte dobroty. Doufám, že se budete bavit a utrácet velké.

Telefony hry

Dívky hry

Stůl hry
Nejhranější hry

Sims 4Hello NeighborFortnite on-lineSubway SurfersFive Nights at Freddy'sTrivialcraftCukroví crush proCandy LandNick CupParkour GTA V stylPhineas a Ferb na horské drázeVS darebáci Disney Princezny