Hry s bomberman zdarma

Hry s ozdobený drahokamy zdarma

Zobrazuje se 31 bezplatných her od: Ozdobený drahokamy
Hry s bomberman zdarma

Připojte drahokamy v klasickém Bejeweledu 🔥


Online hry s ozdobený drahokamy


Ozdobený drahokamy, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 31 souvisejícími hrami, které lze zobrazit


Spojte skupiny diamantů v nejlepších hrách Bejeweled, které najdete na internetu. Získejte body a dosáhněte cíle každé úrovně v této klasické dovednostní hře.

-

Co jsou hry Bejeweled?


Hry Bejeweled jsou klasikou a bylo to v roce 2001, kdy jsme viděli první titul této ságy. Představená hra byla velmi jednoduchá a byla to logická hra, ve které jsme museli dosáhnout cílového skóre. Tato hra vyšla pro prohlížeče a byla zcela zdarma, ale brzy udělala skok na jiné platformy, jako jsou mobilní zařízení.
candy crush Saga jistě zní mnohým z vás povědoměji, protože musíme říci, že předchůdcem tohoto typu her byl Bejeweled. Při této příležitosti nebyly protagonisty sladkosti, ale diamanty a barevné šperky, které jsme museli seskupit, aby zmizely. Chcete-li to provést, musíte spojit alespoň 3 stejné kusy tak, aby zmizely a přidat body na váš marker.
Tato vysoce návyková hratelnost byla bezpochyby velkou součástí úspěchu hry Bejeweled a vedla mnoho dalších vývojářů, aby na ní stavěli a vytvořili velmi podobné tituly. Takto můžeme najít síť plnou her Bejeweled. Důkazem toho jsou naše webové stránky, kde máme katalog více než 30 her Bejeweled , které se od sebe velmi liší, ale zachovávají klasickou podstatu online her Bejeweled.

Jak hrát Bejeweled


Jak jsme vám řekli na začátku, hra Bejeweled je velmi jednoduchá a jednoduše zahrnuje výměnu některých drahokamů za jiné, které s ní sousedí. Touto změnou se pokusíme vytvořit horizontální nebo vertikální spojení alespoň 3 stejných drahokamů. Počet bodů, které získáte za každou unii, bude záviset na počtu kusů, které se vám podařilo připojit. Když zmizí, z horní části hry vypadnou nové, zaplní mezery a ponechávají nám nové kombinace k vytváření. To také podporuje řetězové nebo kaskádové reakce, které udělují vašemu žetonu body navíc.
Ale ve hrách Bejeweled obvykle najdeme 2 typy herních režimů : Normal a Time. V normálním režimu nás každý svazek přiblíží k našemu cíli, dokud ho nedosáhneme. Na druhou stranu, časový režim nám ukáže pruh časového limitu a ten se naplní každým spojením, které vytvoříme. Budete muset přežít co nejdéle, aby čas nevypršel a neustále přidávat body do své výsledkové tabulky.

Nejlepší hry Bejeweled na našem webu


Bejeweled se zrodila jako vlastní hra, ale léta a průkopník v tomto sektoru učinily všechny hry s drahokamy nebo odpovídajícími prvky známými jako hry Bejeweled. Na našem webu najdete nepřeberné množství těchto her, od těch, které sledují klasické vzory drahokamů a diamantů, až po další, které se přizpůsobují různým tématům.
Takto si mimo jiné budete moci užít hry Paw Patrol Bejeweled, Soy Luna Bejeweled nebo Ladybug Bejeweled. Doporučujeme vám vyzkoušet různé verze, které můžete najít online, a mnohem lépe, pokud to uděláte s jistotou stránky, jako je ta naše. Sbírejte drahokamy a nastavte své nejvyšší skóre v těchto online hrách Bejeweled!