Závod s Santa Clausem

Závod s Santa Clausem

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Závod s Santa Clausem
Závod s Santa ClausemZávod s Santa ClausemZávod s Santa ClausemZávod s Santa Clausem

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Santa Claus ztratil všechny své cukroví hole a my mu musíme pomoci shromáždit co nejvíce v této nekonečné hře. Naším posláním bude dostat Santa Clausa co nejdál a nastavit si vlastní osobní rekord. Abychom to mohli udělat, budeme muset skákat na platformách a vyhýbat se překážkám, které mohou způsobit, že prohrajeme hru.
Připravte se na skvělý závod s Santa Clausem a nezískáte nic, co by ho zastavilo během jeho postupu. V následujících hrách se budete muset pokusit vylepšit své předchozí skóre a pokračovat v této zábavné online závodní hře s Santa Clausem.
Užijte si hru Závod s Santa Clausem, je to zdarma, je to jedna z našich Vánoce her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry Vánoce

Připojte vánoční postavyPřipojte VánoceSanta's AdventuresSanta Claus věžHladový Santa ClausVánoční sáňkyVánoční cukrovíOzdobte vánoční cukrovíNa Vánoce jste viděli Santa a jeho sobySanta Express DeliveryO Vánocích Ellie a její rodinaVánoční Fort HurlyVánoční stromeček zábavaGravitace sněhulákaVánoce po celém světěVánoce: Vytvoření sněhulákaSnowHeroes.ioVánoční kouleVánoce a jejich 5 rozdílůHrajte se sněhemSněhuláci: V lásceOblečte Elsu na VánoceBonnieho vánoční večírekBavte se s SantaBella: Vánoční večírekElsa se připravuje na VánoceAnna se připravuje na VánoceVánoční účesy pro princeznyDisney Princesses: Vzpomínky na VánoceAdam a Eva: SníhViděl jsi naše dívky na VánoceOzdobte Crystal dům na VánoceOblékněte Lily na svátkyOblečte dívky na VánocePříprava na VánoceOzdobte dům těchto malých sester VánoceOblékejte princezny Disneyho na VánoceAudrey a Noelle vykonávají sněhulákaMinecraft: Vánoční zlaté doluJezdec Santa Claus
Go to TOP