Vytvořte si vlastní super hamburgery

hra: Vytvořte si vlastní super hamburgery
Vytvořte si vlastní super hamburgery

Ostatní hry Vařit jako kuchař


Extrémní hamburgerExtrémní hamburger Soutěž Pečené dortySoutěž Pečené dorty Hamburgerova zkouškaHamburgerova zkouška Burger shopBurger shop Uvařte barevné košíčky s jednorožcem a mořskou pannouUvařte barevné košíčky s jednorožcem a mořskou pannou Pravá směs šéfkuchařePravá směs šéfkuchaře Hamburgerská soutěžHamburgerská soutěž SpongeBob vaří pizzuSpongeBob vaří pizzu Zbraně hamburgeryZbraně hamburgery SpongeBob v Krusty Krab kuchyněSpongeBob v Krusty Krab kuchyně Vaření s Emma: Čokoládové sušenkyVaření s Emma: Čokoládové sušenky Burger ChefBurger Chef Rychle připravte nejlepší hamburgeryRychle připravte nejlepší hamburgery Chyťte ingredience ve vzduchuChyťte ingredience ve vzduchu Grilovaná pizzaGrilovaná pizza Sky hamburgerSky hamburger Simulátor: Vaření TureckaSimulátor: Vaření Turecka Souprava na vaření slizu Super UnicornSouprava na vaření slizu Super Unicorn


Dívky hry
Více než 87 her
Schopnost hry
Dovednost a logika
Praní a žehlení hry
Více než 44 her
Vaření
Vařit jako kuchař
Vánoce hry
Více než 87 her
Péče
Pečovatelé - Pečující
Miraculous ladybug hry
Dobrodružství berušky
Těhotná
Více než 62 her
Frozen hry
Více než 220 her


Vytvořte si vlastní super hamburgery
Vytvořte si vlastní super hamburgeryVytvořte si vlastní super hamburgeryVytvořte si vlastní super hamburgery

🌟 Rating
4.3 / 5 of 15 votes

Uvaříme nejneuvěřitelnější super burger všech dob. To je jisté! Nemůžu uvěřit, jak je tato hra úžasná. Máte dva režimy: Kreativní a soutěžní.
V kreativním hamburgeru nakoupíte ingredience obchodu, který máte nejraději, a vytvoříte hamburgery, které chcete zcela podle svých představ. Jednoduché, dvojité, se sýrem, s cibulí a slaninou... Hamburger, který máte nejraději!
A v soutěžním režimu dostanete ukázkový hamburger a budete muset udělat přesně stejný, čím více se bude podobat, tím více bodů získáte, a tím pádem budete moci mít kredit k odemčení dalších úrovní. Návykové, zábavné a úžasné, chci vařit další super hamburgery!.
Užijte si hru Vytvořte si vlastní super hamburgery, je to zdarma, je to jedna z našich Vaření her, kterou jsme si vybrali.

Ovládací prvky pro přehrávání
Přidat hru

Ostatní hry VařeníDívky
Více než 87 her
Miraculous ladybug
Dobrodružství berušky
Těhotná
Více než 62 her
Frozen hry
Více než 220 her
Praní a žehlení
Více než 44 her
Princezny hry
Disney princezny
Láska Test hry
Více než 6 her
Móda hry
Móda a design
Sněhurka hry
Více než 10 her
Monster high hry
Více než 21 her
Flirtovat hry
Flirtování a flirtování
Moana
Více než 72 her
kategorie her