Subway Surfers: Tropické dobrodružství

Subway Surfers: Tropické dobrodružství

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Subway Surfers: Tropické dobrodružství
Subway Surfers: Tropické dobrodružství

🌟 Rating
3.8 / 5 of 500 votes

Fantastická verze klasického metra Surfers, ve kterém budete muset utéct z kanibalů této džungle, která vás zajala a chtěla vás dát do hrnce, aby se stala vaší večeří. V tomto tropickém dobrodružství budete muset spustit styl Subway Surfers, muset skočit, převrátit nebo vyhýbat se překážkám pohybující se zleva doprava. V této verzi je novinka a to je, že můžete použít myš PC k útoku na nepřátele, které najdete na silnici. Nahoře najdete několik misí, jako je nalezení určitého počtu ananasů nebo krabic. Sbírejte mince z cesty a nekomunikujte s žádnou překážkou v této zábavné hře Metro Surfers: Tropické dobrodružství.
Užijte si hru Subway Surfers: Tropické dobrodružství, je to zdarma, je to jedna z našich Subway Surfers her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry Subway Surfers

Subway Surfers: Online RunnerDívka na skateboarduStack JumpRail Blazers RunnerDomácí běžecSubway Surfers: Banana RunningSurfer PandaMetro ModerníSubway Surfers: Santa vede městemStreet SkateboardSběratelé autobusůSubway SurfSubway Surfer: KogamaRozzlobený Gran Run: GrannywoodCaptain TsubasaMiner RunBěh se starou ženou v KáhiřeTomb RunnerKočky do závoduGrandpa Run 3DAladdin: Prince RunPet běžíNinja běží od PsaNadzvukový JackTom Run: Subway Surfer z mluvení TomaBěh s Aladdinem v AgrabahSpongeBob: Arkádová akceKočka běží na bonbónyBěží s Anime GirlSpirit styl Subway SurfersAuta běží přes zombieNenechte si svůj mobilní telefon!Kart Racing: Hořící kolaZabíjení zombie v nemocniciWalking dead onlinePolicejní hlídka: Hlídkování ve městěMinecraft StreetCall of Duty: WW2 ZombiesMiléniové bojovníciPřítel bruslí
Go to TOP