Hry, hry zdarma a online hry


Stoh Burger

Stoh Burger

Stoh BurgerSouvisející a doporučené hry

SpongeBob v Krusty Krab kuchyně SpongeBob vaří pizzu Barman Celebrity Mix Rychlé občerstvení: Hamburgery a horké psy Restaurace: Doner Kebab Příprava barevné nápoje Ahoj Kitty Lunchbox Zázračné vaření berušky Připravte si chutné koblihy s princeznou Elsou Unicorn Cake Pops Jahodový koláč vaření zákusků Grilovaná pizza Příprava zmrzlinou a kužely Princezna připravuje zábavné a chutné košíčky Dům panenky ledové princezny Masha a medvěd: Cook pro zvířata Legrační pečivo kuchař Pekařský obchod s jahodovým koláčem Moana v kuchyni Doc McStuffins: Připravte košíčky Ovocný koláč Oslavte narozeniny Baby Lily Snídaně pro mámu Pancake Challenge
Restaurace hryPlaystore hryTěhotná hryMiraculous ladybug hryŠaty hryDecendents hryDívky hryLol surprise hryMonster high hryCartoon network hry
Stoh Burger
Stoh Burger
Stoh Burger
Stoh Burger

🌟 Hodnotit hru
5 /5 z 3 hlasů
Hry s kuchyně zdarma

Stoh Burger

Je to bezplatná online hra Vařit jako kuchař


Stack the Burger je fantastická hra, ve které musíme sbírat ingredience hamburgeru, které nás každý klient požádá, než můžeme korunovat posledním chlebem. Musíte být velmi obratní, abyste přesunuli chléb struktury a shromáždili všechny ingredience, které potřebujete k sestavení hamburgeru, který vám byl nařízen.

Můžete sbírat další přísady, ale nebude to nejvhodnější, pokud chcete získat dobrý tip od zákazníka. Dodge chléb z víka, dokud nedostanete všechny ingredience, nebo nebudete dělat řád dobře, což povede k opakování úrovně Stack Burger.

Hrajte Stoh Burger zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Vařit jako kuchař, kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2019-09-10T13:26:34+00:00


Ovládací prvky hrát