SnowHeroes.io

SnowHeroes.io

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


SnowHeroes.io
SnowHeroes.ioSnowHeroes.ioSnowHeroes.ioSnowHeroes.io

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Tvůrci IO nám přinášejí zábavnou online hru pro více hráčů, která je ideální pro tuto roční dobu, protože bude ve sněhu. Mluvíme o SnowHeroes. Io, hře, ve které budeme muset sbírat vánoční světla, abychom náš míč zvětšili a zvětšili.
Musíte být velmi opatrní, protože vaši nepřátelé vás budou chtít zabít, abyste přidali své body ke své značce. Můžete udělat sprintu k útěku od protivníků a také udělat dobrý skok, který vás vezme dále. Tyto dovednosti můžete využít k zachycení menších koulí než k získání bodů a dosažení Top 1 SnowHeroes. Io.
Užijte si hru SnowHeroes.io, je to zdarma, je to jedna z našich Vánoce her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry Vánoce

Adam a Eva: SníhVánoční kouleOblečte Elsu na VánoceSanta's Reindeer: Save ChristmasVánoce po celém světěTovárna na továrnu Santa ClausZloděj nebo Santa Claus?Ozdobte Crystal dům na VánoceSanta Claus JumpVánoční kresbaOblečte dívky na VánoceZávod s Santa ClausemJingle JetpackAudrey a Noelle vykonávají sněhulákaSanta Claus věžVánoce a jejich 5 rozdílůSanta Claus: Hoď dárkyRozbijte sněhulákyVánoční cukrovíSněhuláci: V lásceOzdobte vánoční cukrovíBonnieho vánoční večírekSanta's DreamNa Vánoce jste viděli Santa a jeho sobyBavte se s SantaVánoční dárekVánoční mřížkaSanta Claus: Legrační letPřipojte vánoční postavyVánoční NeonVánoční paměťSanta Express DeliveryDíky Santa ClausSanta Claus: Doručení dárkůSanta na bruslíchSanta Claus běžíElsa se připravuje na VánoceZávod vánočního stromuBella: Vánoční večírekVánoční Fort Hurly
Go to TOP