Hry, hry zdarma a online hry


Simulátor Romů

Simulátor Romů

Simulátor RomůSouvisející a doporučené hry

Call of Duty Mobile Call of duty zdarma Armáda Combat 3D Call Of Duty Sniper Assassin Protisměrný styl COD Infinite Warfare Counter Strike: Mahjong Fortnite IO Garry' s Mod - Military Wars Multiplayer Dragon Ball: Advanced Adventure Brawl Royale styl Brawl Stars Naruto Online PUBG Infinity Battle Field OPS Clash of Clans - Throne Defender Pokemon: Dynamons Call of Duty in City LEGO Star Wars III: The Clone Wars (Evropa) Maskované střílečky ve stylu PUBG Válka 4 v Kogamě Nádrže: Klasika 90. Let Souboj tanků Friday Night Funkin vs Flippy Pop Life YoHoHo IO: Bitva Royale Pirates Star Wars Tatoonie: Kogama
Výstřely hryDoom hryFortnite hryRoblox hry2 hráči hrySpiderman hryAkce hryZombie hryHalloween hryBattle royale hry
Simulátor Romů
Simulátor Romů
Simulátor Romů

🌟 Hodnotit hru
3.6 /5 z 11 hlasů
Hry s válka zdarma

Simulátor Romů

Je to bezplatná online hra Válka a akce


Cestujeme do doby Říma a budeme se muset dostat do kůže vojáka, který bude čelit celé armádě infiltrováním chrámu svého soupeře. První věc, kterou musíte udělat, když se objeví, je vybrat si arzenál zbraní, být schopen vybrat hlavní zbraň a sekundární zbraň.

Navštivte různé místnosti domova a najděte své protivníky a rychle je dokončete. Použijte klávesu Z, abyste znali základní ovládací prvky, s nimiž se můžete zaútočit a bránit, což vám pomůže přežít v těžkých bitvách romského simulátoru.

Hrajte Simulátor Romů zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Válka a akce, kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2019-04-05T11:25:10+00:00


Ovládací prvky hrát