Santa Claus Jump

Santa Claus Jump

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Santa Claus Jump
Santa Claus JumpSanta Claus JumpSanta Claus JumpSanta Claus Jump

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Vánoce se blíží a oslavujeme ji touto fantastickou hrou, ve které je hlavní hrdinou Santa Claus a jmenuje se Santa Claus Jump. Musíte udělat, aby naše postava vyskočila komíny města velmi opatrně, aby neupadla do prázdnoty.
Abychom to mohli udělat, budeme muset stanovit sílu skoku, aniž bychom museli projít nebo nedosáhnout. Ovládejte skok a jděte sbírat bonbóny a tváře Santa Claus, což vám dá další šanci, pokud upadnete do prázdnoty. Dodge rakety a dosáhnout svého nejlepšího skóre ve hře Santa Claus Jump.
Užijte si hru Santa Claus Jump, je to zdarma, je to jedna z našich Vánoce her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry Vánoce

Díky Santa ClausLegrační Santa lezeníNenechte se chytit na SantaSanta Claus: Doručení dárkůVánoční Fort HurlySanta Claus: Továrna na hračky s elfySanta's AdventuresProbuďte Santa ClauseVánoční kresbaBarevné koule s Santa ClausSanta Claus: OmalovánkaHladový Santa ClausJingle JetpackSnowball Office FightVánoční dobrodružstvíSanta Claus: Déšť dárkůVánoční sáňkyVánoční cukrovíOzdobte vánoční cukrovíSanta's DreamNa Vánoce jste viděli Santa a jeho sobyVánoční mřížkaPřipojte vánoční postavySanta Claus: Hledání hvězdPřipojte VánoceO Vánocích Ellie a její rodinaVánoční stromeček zábavaVánoční procházkaOblečte Elsu na VánoceVánoční dárekOblékejte princezny Disneyho na VánoceVánoce po celém světěVánoce: Vytvoření sněhulákaSnowHeroes.ioVánoční kouleVánoce a jejich 5 rozdílůHrajte se sněhemRozbijte sněhulákySněhuláci: V lásceGravitace sněhuláka
Go to TOP