Nickelodeon Jr: Lemonade Stand

Nickelodeon Jr: Lemonade Stand

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Nickelodeon Jr: Lemonade Stand
Nickelodeon Jr: Lemonade StandNickelodeon Jr: Lemonade StandNickelodeon Jr: Lemonade StandNickelodeon Jr: Lemonade Stand

🌟 Rating
3.9 / 5 of 58 votes

Nejznámější postavy dětského televizního kanálu Nickelodeon Jr. Nám nabízejí fantastickou hru, ve které jim budeme muset pomoci vytvořit limonádový stánek, který bude získávat peníze. Budeme muset vybrat vzhled putovního obchodu, který bude schopen být tématem Patrol Dog, Shimmer a Shine a mnoho dalších.
Když jste se rozhodli styl vašeho stánku, bude na řadě vybrat si typ limonády, kterou budeme vařit, budeme moci být vícebarevní nebo si to oranžová. Budeme se muset řídit kroky, které nám robot poskytne, abychom nám pomohli vytvořit nejchutnější limonádu pro stánek Nickelodeon Jr.
Užijte si hru Nickelodeon Jr: Lemonade Stand, je to zdarma, je to jedna z našich Nickelodeon her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry Nickelodeon

Nickelodeon: Slime ZachytíNella rytíř princezny: PaměťShimmer a Shine: Létající kobercové závodyZničení kamionu derby: NickelodeonHlídková štěňátka na záchranuKung Fu hlídka CubsPaw CrushNakrmte číslo svého psaWanda se stará o toulavého psaPAW Patrol puzzle html5Pet jde k šílenému zubařiSuper Wings: Cestujte po světěSpongeBob: Vytvoření scényKdo je kdo z Peppa PigŠťastný mazlíčekHádanky jsou medvědiMarceline vs ledovýJsme Bears pro malováníChrání korýš cascarudoPocoyo lak onlineZachraňte zábavné domácí mazlíčkyFeed Mypetdog NumbersLegrační veterinářNarození domácích zvířatZanedbané PetPat psa: TetrisSlugterra: Heroes of SpeedOddbods: Ice Cream WarPan Bean: Impar FoodLadybug: Marinette Cestujte po světěTom a Jerry: Chasing čokoládyPocoyo: Fair CarsBarbie a Elsa: Propagace limonádyGarfield: Spojovací bodyBen 10 úniková cestaMagic Doki AdventureTom a Jerry: Skryté objektyTrolls RacingTrolls: Nenechte si ujít rytmus!Můj malý poník: Kadeřnictví
Go to TOP