Doraemon MahjongDoraemon paměťPinta DoraemonDoraemon TinkerbellDoraemon vs SawDoraemon Puzzle BubbleDoraemon CrushNobita oženíDoraemon Puzzle 3Doraemon smart puzzleDoraemon a zlí psiDoraemon: ÚtěkDoraemon vs. King KongDoraemon: Závodní jízdaFlappy DoraemonDoraemon: Doraemon Run Run!Doraemon motocyklHrát badminton s DoraemonShizuka létáníNobita Shizuka polibkyDoraemon a jeho přátelé puzzleDoraemon střelecDoraemon šatyDoraemon a jeho přátelé ve stroji časuDoraemon Duo monster HackedDoraemon Air HockeyNobita a ShizukaDoraemon vs MarioDoraemon na koloběžceRestaurace DoraemonDoraemon a Nobita zachránit zemiDoraemon závodDoraemon vs ZombiesChyby DoraemonDoraemon módní CapitalDoraemon a dorayakisDoraemon: PárDoraemon a jeho kapela: PuzzleDoraemon šaty s přestrojeníDoraemon stoupá na vrcholDoraemon: Překvapení boxDoraemon vypadající dveře!Doraemone, běžte!


Ostatní hry Doraemon

Doraemon: TetrisDoraemon 3 barvyDoraemon BowlingDoraemon barvyMalovat vánoční DoraemonDoraemon baseballVytvořit DoraemonPolicie oblékají DoraDoraemon RybářPaint Doraemon 2Doraemon písařkaPaint Doraemon 1Doraemon si pamatuje barvyDoraemon: Restaurace

Doraemon hry

Cestujte s magickou kapsou Doraemona

Cosmic Cat Doraemon pochází z budoucnosti, aby pomohl Nobita v různých volných her, které jsou k dispozici pro fanoušky. Tato série se stala jednou z nejznámějších japonských anime v historii, který strávil mnoho let ve vzduchu, takže je známo po celé generace, která vyrůstala dobrodružství protagonistů. Doraemon je robot kočičí XXII století, která byla odeslána zpět Sewashi Nobi je pravnuk Nobita, který vám pomůže mít lepší život než jejich potomci využívat v budoucnu. Sewashi je vědom neštěstí, které na vás čekají v budoucnu a ačkoli jeho předchůdce chtěl poslat něco lepšího, váš rozpočet mu zrovna poslat robota odmítnuté vadou ve výrobě.

V této sekci jsou shromážděny všechny hry založené na dobrodružství Doraemon, Nobita a Shizuka kamarády, Krkonoš a Suneo školy. Můžete ovládat z misí, které se budou lišit v mnoha hrách, které máme na toto téma. Máme klasické hry přizpůsobené tvaru těchto znaků, sportovní hry, závodní, Doraemon zbarvení, hádanky a vzdělávací hry, atd Svět zábavy, v němž budou jedinými hráči se tato úspěšná anime série, která dobyl velké mladé publikum po celém světě. Je to vaše šance příchodem Doraemon a jeho gang v dobrodružství a nehodách, které zbývají k životu v těchto vzrušujících miniher. Myslíte si, že jste se ztratit?

Kozmická kočka bude nucena v tom magickém kapse házet, aby našla nějakou výstroj

Go to TOP