Gumballové hryÚnik GumballGumball čištěníGumball: Diskový duelGumball na maniakální CantinaGumball: Fandejuegos hádankyCartoon Network: Turnaj stolního tenisuToon CupDarwinova ročenkaHrát s GumballGumball a Darwin: TrampoliningGumball: Richard Watterson na vrcholuGumball a Darwin na VánoceGumball JungleGumball: SchováváPizza Pocalypse: GumballGumball Wheels Of RageGumball automobilový závodGumball snowboardyGumball v kanálechGumball CandylandGumball, cílGumball letadla pilotPět nocí v noháchVálečné karikaturyPět Night At Freddy's FightGumball u zubaře

Gumball hry

Vítejte v neuvěřitelném světě Gumball

Amazing World of Gumball je plná dobrodružství a překvapení. Gumball je modrá kočka, která stále dělá hloupé a nikdy učit se ze svých chyb.

Jeho rodina se skládá z pěti členů. Otec je líný růžový králík, a ne ten, který jsem porazil až vágní, jeho jméno je Richard Watterson, nenávidí práci a mentalita je teenager. Jméno jeho matky je Jennifer Nicole Watterson je modrá kočka bojuje o vaše děti dostávají dobré vzdělání, ale dělají pravý opak. Sestřička se nazývá Anais Watterson je růžový zajíček, přes čtyři roky nejchytřejší rodiny, ale to je hloupé hrát se svými bratry. Darwin byl loajální mazlíček, který náhodně Gumball měl mutaci a teď má ruce, nohy a větší mozek, vás bude doprovázet ve všech svých dobrodružstvích. Gumball je nejlépe známý, protože to je protagonista seriálu. Je to modrá kočka je v lásce s Penny a arašídů sladké a veselých rohy.

Dobrodružství si zahrajte v úžasném světě Gumball se svými oblíbenými charaktery Cartoon Network

Go to TOP