Nečinná restaurace

Nečinná restaurace

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Nečinná restaurace
Nečinná restauraceNečinná restauraceNečinná restauraceNečinná restaurace

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Začněte svůj skvělý řetězec restaurací a nahromaděte skutečné bohatství v bance, abyste se stali podnikatelem roku v Idle Restaurant. Kuchař bude vařit a číšník musí přivést peníze ke stolu, který sbíráte pomocí chlapce z výtahu. Tenhle sníží peníze na dno a další postava bude mít na starosti jejich vyzvednutí a přidání do vaší značky.
S penězi, které získáte, budete muset vylepšit restauraci, své zaměstnance a umístit šéfy, aby tyto akce vykonávali automaticky. Otevřete nové restaurace a pokračujte v hromadění peněz a získejte zábavnou hru Idle Restaurant.
Užijte si hru Nečinná restaurace, je to zdarma, je to jedna z našich restaurace her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry restaurace

Obchod s ovocnými šťávamiLegrační zmrzlina Shop ExpressDelicious Cake ShopZúčastněte se kina Panic 2Cupcake ShopPrincezna Ariel: Nyní je BaristaLegrační hamburgeryToastelliaFix Jessie' s Ice Cream TruckPizza party 2Připravte lahodné nezdravé jídloVirtuální hamburger shopŠéfkuchař BurgersZábavné hamburgerové podnikáníZbraně hamburgeryHabbo ClickerRestaurace SimsDelicious Emily: Cook & GoKohouty k bohatstvíRychlá kuchyně 2: KoblihySushi ChefPizza ManiaŠéfkuchař HeroDelicious Emily: VánoceNečinná továrnaBoss Business Inc.Kuchyně: Letní SmoothiesRychlý vaření 4: SteakPenguin CafePřipravte si chutné pizzyPouliční jídlo: Master ChefRychlé občerstvení: Hamburgery a horké psySpongeBob v Krusty Krab kuchyněMina TycoonEmelyho restauraceVynikající křišťálové pečivoExpresní bufetRoulette royale onlineAmerický Burguer TruckEmily: Home Sweet Home
Go to TOP