Lone Pisto: Zombie v ulicích

Lone Pisto: Zombie v ulicích

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Lone Pisto: Zombie v ulicích
Lone Pisto: Zombie v ulicíchLone Pisto: Zombie v ulicíchLone Pisto: Zombie v ulicíchLone Pisto: Zombie v ulicích

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Máte velkou výzvu, musíte zabít všechny zombie, které se objeví na ulicích. Musíte být docela rychlý s tlapkou, kterou se vám podaří ukončit nespočet vln zombie, které se pohybují, aby na vás zaútočily. Sbírejte všechny mince, které dostanete za zabití zombie, abyste si mohli koupit lepší zbraně. Dobře se bavte s touto vzrušující hrou, abyste si mohli předvést své dovednosti pomocí zbraně, a tak můžete zničit všechny zombie a dosáhnout úrovně. .
Užijte si hru Lone Pisto: Zombie v ulicích, je to zdarma, je to jedna z našich zabít zombie her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry zabít zombie

Pozor, zombie žije!Mumie bundaKouzelník zabíjí zombieKULIZombies kronikyZabít režim zombie přežitíKrvavý zombie útokZombie SmashSWAT: Zabíjení zombieBojovník proti ZombieZabíjení zombie v nemocniciAuto VS ZombiesZombies With Gun IOZombie InvasionZombie Rising: Dead FrontierZombie KillersHit Zombies on the RoadStřelba: Zombie ShooterNightwalkers IOVolání zombie LegračníZombie Call 2Záchranný Dracula, Frankenstein a společnostZábava Omezená zónaTrysková palbaStan mužeSniper vs ZombieAgent Swat vs Zombies 2Rezidence zlaTvůrce zbraní 2Střílejte býkyLov v deštném praleseZáchranný důstojníkKrvavá zbraň Minecraft 3Masked.ioZombie Call 3Požární bouřeSniper na ulici: Vrah zombieKick the Buddy: 3D střílečkaGangy: Silná bitvaHrdina cesta
Go to TOP