Anna a Kristoff se zamilují


Anna a Kristoff se zamilují
Anna a Kristoff se zamilují

Ostatní hry schůzkyTěhotná hry Láska Test hry Dívky hry Milovat hry Nošení Polibky Milenci Svatební San Valentin Flirtovat Schůzky

Anna a Kristoff se zamilují
Anna a Kristoff se zamilujíAnna a Kristoff se zamilujíAnna a Kristoff se zamilujíAnna a Kristoff se zamilují

🌟 Rating
2.5 / 5 of 2 votes

Princezna Anna a Kristoff se zamilovali a zůstali na super romantickém rande. Musíme pomoci Anně, aby byla perfektní pro její velký den s Kristoffem, všechno záleží jen na vás!
Nejdříve musíme najít dary, které nám poslal Kristoff, jakmile je budeme mít, uvidíme, jaké více romantické věci dal Anně.
Pak půjdeme na toaletní stolek a budeme muset doplnit Annu, řasenku, červenat, rtěnku... A všechno potřebné, aby se jí velmi hezká na její rande.
Budeme také muset vybrat její šaty, náhrdelník a boty. Máme z čeho vybírat, takže si vybíráme, aby byla vaše schůzka perfektní a Kristoff ji viděl tak krásnou jako vždy.
A pak datum, kdy padají šíleně v lásce! Pokud chcete vyzkoušet různé make-upy a šaty, spusťte hru znovu a zkontrolujte výsledek.
Užijte si hru Anna a Kristoff se zamilují, je to zdarma, je to jedna z našich schůzky her, kterou jsme si vybrali.

🅃 Ovládací prvky pro přehrávání
Přidat hru

Ostatní hry schůzky


📝 komentáře
Miraculous ladybugFrozenSoy LunaTěhotnáMy little ponySofiaDisney PrinceznyBarbieVařeníRapunzelLáska TestServírkyZvonilkakategorie her

Go to TOP