Sofia Princess: Beauty ContestSofia princezna v prádelněKdysi, princezna SofieSofia tetováníLíbání SofiaSofia: Šaty pro skutečný denSofia hraje ping pongSofia ValentineJames prince: Najít skryté hvězdyPrincezna Sofia připravuje večeři díkůvzdání v paláci


Ostatní hry Sofia

Barvení Princess SofiaDesigner šaty pro SofiaBublina sofiaDisney Princezny malovatSofia čistí království

Sofia hry

Nejmenší princezna Disneyho

Princezna Sophia chce doprovázet hrát všechny své zábavné hry, kde můžete komunikovat s ní a může bavit se učí nové lekce.

Ona má tendenci oblékat do fialové šaty, má hnědé vlasy a krásný úsměv. Ve hrách se můžeme oblékat s elegantním královským šaty nebo šaty s každodenní oblečení. Ho můžeme volit nebo ji tvoří několik krásných tetování na velkou oslavu korunovace.

Existuje celá řada různých her, souvisejících s Princess Sophia. K dispozici je hra, kde se zamiluje do chlapa, a musí políbit, aniž by někdo obtěžovat, protože je velmi plachý a dává trapné být viděn líbání v jejich první polibek.

Můžeme také zahrát stolní tenis v královské domácnosti jako Sofia soupeře. Budeme také hrát Tic Tac Toe, bublina, nebo barvení různých vinět týkající se natáčet.

Pokud se vám líbí Princess Sofia jistý, že budete chtít hrát všechny své hry, a mít dobrý čas zábavy a legrace.

Zahrajte si magické dobrodružství Princezny Sofie Disney Channel

Go to TOP