Hry, hry zdarma a online hry

Zombie Walker

Hrát Zombie Walker

Zombie Walker🧟💀 Zombie Walker hry 🔫🗡

Plants vs Zombies Original Plants vs Zombies: TD Super Plants vs Zombies 2 Dead Land: Zombie Survival Gun War Z2 Zombie cookies apokalypsa Kick Zombie Voodoo Zombie Last Survivor Zombie mezi námi Zombie Minecraft Minecraft Survival Extreme Přežití 456, ale je to Impostor Přežít v lese Fortnite Zombies Online Zelený muž rozbije Mezi námi zombie: Příběhový režim Zombie Tsunami online Imposter VS Zombies Zničení kamionu derby: Nickelodeon Brutal Wanderer: Survival otevřený svět Rostliny vs Zombies pro malování on-line Středověká PS1 Minecraft Adventure Running Halloween Island: Super Mario World Střelba z luku na Minecraft Creeper Mario & Sonic Zombie Killer Counter Strike: Battle of zombie Zombiecraft. Io: Zombie ve světě Minecraft Slendrina musí zemřít: Najděte východ Halloween zapalovač ZombieCraft 2 Pinatacraft
Zombie hry Mimořádné události hry Teror hry Halloween hry Válka hry Doom hry Zombie rostliny hry

Snímky obrazovky

Zombie Walker Zombie Walker Zombie Walker 🌟 Hodnotit hru
4.5 /5 z 10 hlasů
Zombie Walker

Zombie Walker 🧟💀🔫

Je to bezplatná online hra Zombie 🗡🧠


Zombie Walker je hra, ve které musíte tomuto zombie pomoci převést všechny občany na všech úrovních hry. Musíte transformovat tři lidi z každé fáze na zombie a získat sklenici, která obsahuje lidský mozek jako konečnou odměnu.
Zombie nemá dobrou koordinaci, takže se zastaví, pouze pokud má před sebou překážku. Najděte si správnou cestu, která vás povede k přeměně tří lidí na zombie a schopnost dosáhnout mozku. Jak postupujete, přidáváte překážky, jako je policie, která vás zastřelí, pokud se jim budete bránit. Přežijte s našimi nemrtvými a překonejte všechny úrovně Zombie Walkera.
Hrajte Zombie Walker zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Zombie , kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.
Hra nahrána a aktualizována s datem: 2024-04-16T11:21:05+00:00


Ovládací prvky hrát

Roblox hry Among us hry Spiderman hry Mario Kart hry Vytvářet postavy hry The Sims hry Halloween hry 2 hráči hry Výstřely hry Akce hry Řídit hry Doom hry