Hry, hry zdarma a online hry

3D poly Art

Hrát 3D poly Art

3D poly Art🧩🧠 3D poly Art hry, od Hádanky 💡

Kiba a Kumba: Hádanky Roll the Ball: Sliding Block Rolling Puzzle Připojte silnice Postavte puzzle superhrdinů Bavte se spojování čtverců Dopisová polévka Dračí ostrov 2048 Vývoj draků Zmrazené Solitaire Mahjong tmavé rozměry Simpsons mahjong Mahjong: Grand Theft Auto V Vánoční Mahjong Paw Patrol: Halloween Puzzle Party Paw Patrol: Jigsaw Game Garden Bloom Tangram pro děti Candy crush Pokemon GO Pikachu Harry Potter: 3. zápas Mahjong Clash Royale Útěk s Freddy z FNAF Připojte potrubí Doraemon Mahjong Mahjong z Warcraft Barbie a kouzlo Pegasus: Paměť 2D brainstorming PAW Patrol puzzle html5 Mine Survival: Minecraft Paw Patrol: Připravte se, nastavte, vyřešte to! SuperHeroMerge Tom And Jerry Match 3
Hádanky hryDěti hrySkryté objekty hryLego hryMahjong hryCandy crash hryTetris hryBubble shooter hry

Snímky obrazovky

3D poly Art🌟 Hodnotit hru
3.8 /5 z 4 hlasů
3D poly Art

3D poly Art 🧩🧠💡

Je to bezplatná online hra Hádanky


Poly Art 3D je hra, ve které musíte mít hodně pozornosti, abyste mohli zachytit dokonalý úhel, aby se všechny fragmenty spojily a vytvořily perfektní kresbu. Zpočátku se to bude zdát snadné, ale až skončí výukový program, uvidíte, že to vyžaduje mnohem větší potíže.
V některých úrovních vám nabídnou další pomoc, se kterou vás nechají blízko řešení, takže můžete pokračovat v postupech v úrovních. Otočte obrázek ze strany na stranu a nechte všechny fragmenty zarovnat, což nám umožní vidět nádherný obraz, který skrývají na úrovních 3D poly art.
Hrajte 3D poly Art zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Hádanky , kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2024-06-11T10:30:27+00:00


Ovládací prvky hrát

GAMEPLAYS, YOUTUBE


Fortnite hryCrash bandicoot hryZvířata hryVytvářet postavy hryMario Kart hryThe Sims hryCartoon Network hry2 hráči hryHádanky hryCuphead hryManikúry hry