Hry, hry zdarma a online hry

Crossy Road Zombies

Hrát Crossy Road Zombies

Crossy Road Zombies
Hratelnost: 4:02 Minut🧟💀 Crossy Road Zombies hry, od Zombie 🔫🗡

Zabíjení zombie v nemocnici Garážní apokalypsa Nightwalkers IO Zombie Invasion Zombie Gunpocalypse Ranger VS Zombies Zombie válka Zombies: Přetahování lanem Imposter VS Zombies Mezi námi zombie: Příběhový režim Středověká PS1 Přežití 456, ale je to Impostor Zombie Minecraft Zelený muž rozbije Psaní Zombie: Prax s klávesnicí Halloween dům dekoratér Minecraft Survival Extreme Plants vs Zombies: TD Rostliny vs. Zombie Pane Noob Archer Zombie Planet Zombie Pixel Combat: Multiplayer Zkuste Die a Opakovat Brutal Wanderer: Survival otevřený svět Call of Duty: WW2 Zombies Rezidence zla Útok zombie: Vojáci vs nemrtví Kulečník Zombie Pool Counter Strike: Battle of zombie Zombie mezi námi Plants vs Zombies Original Sniper na ulici: Vrah zombie
Zombie hryMimořádné události hryTeror hryVálka hryHalloween hryZombie rostliny hryDoom hryPřežití hry

Snímky obrazovky

Crossy Road Zombies🌟 Hodnotit hru
4.1 /5 z 17 hlasů
Crossy Road Zombies

Crossy Road Zombies 🧟💀🔫

Je to bezplatná online hra Zombie 🗡🧠


Crossy Road Zombies je hra, ve které budete muset uprchnout z mrtvých mrtvých, abyste zajistili své vlastní přežití. Musíte být velmi zruční a vyhýbat se všem zombie, které se napínají ulicemi tohoto města. Budete mít tři životy a ztratíte jeden z nich pokaždé, když narazíte na některého z zombie.
Vaším úkolem bude jít co nejdále k nastavení vlastního záznamu, který se pokusíte vylepšit v následujících hrách. Sbírejte pomoc, jako je čas, pomalejší životy a cukr, díky kterému se na několik sekund změníte v zombie a přenesete své nepřátele v zombie Crossy Road.
Hrajte Crossy Road Zombies zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Zombie , kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hratelnost: 4:02 Minut
Hra nahrána a aktualizována s datem: 2024-06-11T13:28:54+00:00


Ovládací prvky hrát

GAMEPLAYS, YOUTUBE


Roblox hryFortnite hrySpiderman hryYandere Simulator hryVytvářet postavy hryMario Kart hryAkce hryZombie hry2 hráči hryHalloween hryVýstřely hryDoom hry