Hry, hry zdarma a online hry


Zdarma Bomberman hry

Super Bomberman 4 Bomberman Arkády Bomberman HTML5 Bomberman 2 hráči Super Bomberman 5 Exploder Bomberman: Party Edition Bomb It 8 Ubisoft All Star Blast!
Roblox hryFortnite hryMario bros hryKlasický hryTetris hryYoshi hryŠachy hryCrash bandicoot hryArkádě hry2 hráči hry

Bomberman hry online

Začněte s bombami na celém území 🔥

Bomberman, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 10 souvisejícími hrami, které lze zobrazit
Všechny jsou to hry související mimo jiné s hrami bomberman .

Kdo je Bomberman?


Bomberman je jednou z nejklasičtějších her, protože byl vydán v roce 1983 pro PC a později byl portován na více platforem. Má více než 70 her, kromě toho, že hrál v několika anime a manga. Jak jeho jméno napovídá, tato přátelská postava pochází z planety Bomber a díky sedmi hvězdám bombardérů dokáže vytvářet různé typy bomb, z nichž každá má své vlastní speciální vlastnosti.
Existuje sedm bombardovacích hvězd: voda, oheň, světlo, tma, vítr, země a elektřina. Bombermanovým posláním je zničit ty, kteří ohrožují jeho domovskou planetu a její obyvatele. Aby toho dosáhl, musí shromáždit různé hvězdy, aby s nimi mohl bojovat. Protože k zabití některých nepřátel potřebujete speciální schopnosti každé hvězdy, protože některé z nich lze porazit pouze elektrickým nebo jiným výbuchem v závislosti na jejich slabosti.
Při použití různých bomb je nutné použít strategii, protože nepřátelé se přiblíží určitou rychlostí nebo se jim mohou pokusit vyhnout, pokud mají čas. Vzhledem k tomu, že mají určitou dobu detonace, musíte je umístit velmi opatrně, abyste je nepromarnili.Pokud se vám podaří přimět je explodovat ve správný čas, vaši nepřátelé se vás budou bát.

Jak hrát Bomberman online


Bomberman je velmi jednoduchá hra a pokud jste ji nikdy nezkoušeli a chcete začít, bude pro vás dobré vědět, jak hrát. Za prvé, naše postava začíná schopností umístit jedinou bombu, která má poměrně malý rozsah výbuchu. Budete uvnitř bludiště, ale cesty jsou rozsekané bloky, které můžeme zničit díky bombám. Udělejte si cestu, abyste se dostali ke svým soupeřům, protože vaším úkolem je všechny zabít a najít únikové dveře, které vás přenesou na další úroveň.
Zničením kteréhokoli z těchto bloků uvolní to, čemu se říká power ups, které zvýší vaše dovednosti. Mezi nimi najdeme větší sílu pro naše bomby, schopnost umístit více než jednu současně, větší rychlost a mnoho dalších, které byly přidány v různých verzích hry, i když ty jsou nejklasičtější.
Ve skutečnosti nemusíte eliminovat všechny nepřátele, stačí najít klíč a dveře k východu, abyste mohli dokončit úroveň, ale tento úkol bude snazší, aniž by se nepřátelé rojili a snažili se vás zabít. Hodně štěstí a vaše dobrodružství s Bombermanem může začít!

Nejzábavnější online hry Bomberman na internetu


Doposud jsme se soustředili na klasickou hru Bomberman, ale její úspěch je takový, že byla ve světě online miniher několikrát replikována. Jedním z nejúspěšnějších titulů v tomto ohledu je Bomb It, který má již 8 edicí, z nichž každá je vylepšená a s novými funkcemi, které byste měli znát, pokud si chcete užít hru Bomberman se spoustou stylu.
Není jediný, protože existují hry jako Exploder nebo Ubisoft All Star Blast speciál pro minihry, které si také zamilujete a budete se v nich řídit tématem Bomberman. To vše a mnohem více je nyní k dispozici na našem webu pro milovníky klasických her, jako je Bomberman.
Nejlepší online hry. Nejhranější TOP hry

Brawl Stars: Battle Multiplayer Žralok io Roblox BloxdHop.io Super Mario Bros Classic Dragon Ball Z: Legendární Saiyan Minecraft World 3D Sonic 3 Sonic Megamix Pokémon ROWE v1.6.4.1 Sonic 2 hrdinové Sonic parkour