Hry, hry zdarma a online hry

Zdarma Těhotná hry 🤰👶

Disney princezny těhotné šaty do hry Tinkerbell těhotná s dvojčaty Angela a Tom: Vítejte doma doma Těhotná Anna a péče o dítě Těhotná Elsa: Moderní skříň Kardashian sestry těhotná Anna a Ariel těhotná: Moderní skříň Rapunzel těhotná: Narozeniny jejích dvojčat LOL Surprise: Surprise Eggs Beruška: Rodinný den Ladybug dítě Paw Patrol: Garden Rescue
Šaty hry Mimořádné události hry Dítě hry Frozen hry Svatba hry Dívky hry Barbie hry Móda hry

🤰👶Těhotná hry, Hrát Těhotná, Těhotné princezny, Dívky 👼🍼

Těhotná LadyBug se o ni a její dítě postarají! Ladybug: Těhotné nakupování Rapunzel těhotná: Narození vašeho dítěte Těhotná Barbie Pou On Line Těhotná Elsa: Narození dvojčat Angela a Tom: Spokojeni s jejich dvojčaty Frozen Elsa narození Royalty: Princezna: Těhotná Elsa: Narození jejího dítěte Zmrazené: Děti Elsa a Anna Těhotná Barbie: Nakupování pro dítě Nejkrásnější mazlící mazlíčci Těhotná Barbie: Relaxační lázně Angela: Hračkářství Pou Péče Ladybug s vážnými zraněními Ariel těhotná: Vítejte Baby Rapunzel: Ozdobte pokoje Ladybug: Emergency Vaccines Angela těhotná: Relaxační lázně Ovládejte Ladybug Nemocnice potomků Tečkovaná dívka svatba Narození princezny Anny Ladybug First Aid Dítě ve žlutém Moana je dítě v nemocnici Malá princezna Pajama Party Ladybug a Super Barbie těhotná: Lékařská prohlídka Anna je prádelna Pou: Virtual Pet Angela: Nakrmit své dítě Elsa z Frozen otěhotněla a její milovaný Jack Beruška: Doktor Brain Rapunzel těhotná Pou koupe děti Těhotná Elsa: Lékařská prohlídka Moana: Rána Dracu Laura těhotná Nákupy v karanténě: Coronavirus Pou Nový Postarej se o Berušku a Moana Miminka Koupat kočky Elsa a Jack: Narození jejich dítěte Těhotná Barbie: Hrajte se svými dvojčaty Ladybug a Elsa: Autonehoda Těhotná s lup

Šaty hry Miraculous ladybug hry Těhotná hry Nickelodeon hry Dívky hry Monster high hry Cartoon Network hry Cuphead hry

Hrát Těhotná hry 🎮

🚀 Pomozte těhotným ženám mít své děti 🔥

Máme + 265 bezplatných her souvisejících s Těhotná hry které si můžete užít bez stahování z vašeho prohlížeče. Vybrané viry pro všechny věkové kategorie.

🤰👶 Spolupracujte na poskytování našich online her pro těhotné 👼🍼
Život začíná v břiše těch žen, které se odváží stát se matkami. Dnes musíme být svědky jednoho z nejšťastnějších okamžiků v životě každé ženy, být matkou. Těhotenství i doba porodu jsou pro maminky dost těžké, protože jejich tělo čelí četným změnám, které jim nedovolí být po dobu tohoto stavu stejné. Mnoho mladých žen o tomto okamžiku sní odmala a jednou z jejich největších nadějí je stát se matkami. Pro všechny máme velmi zábavné online hry, ve kterých můžete pomoci s péčí o těhotné ženy nebo být porodní asistentkou v době porodu.
Nejvtipnější na těchto titulech je, že se setkáte s postavami ze světa kreslených filmů, které by vás v této situaci nikdy nenapadly. Řeč je o těhotných hrách pro princezny Disney a další postavy jako Ladybug, Barbie nebo samotnou Angelu z her Talking Tom.
V těhotných hrách budete porodní asistentkou, která jí pomůže porodit její novorozence . Pro těhotné bude okamžik porodu nejtěžší a my se budeme muset na porody dostavit, abychom miminko dostali z bříška. Porod je poněkud komplikovaný, ale s dobrými lékařskými službami se může stát, že se to zlepší. Ujistěte se tedy, že se porodů holčiček účastníte dobře, aby trpěly co nejméně. Bavte se pomáhat těmto ženám při porodu, ať už doma nebo v nemocnici. Nyní můžete získat představu o tom, jaká může být vaše budoucnost, až se stanete matkou. Je třeba počítat s tím, že ne všechna miminka se rodí tak snadno a jsou chvíle, kdy je nutný císařský řez na poslední chvíli.
🤰👶 Postarejte se o naše těhotné ženy v jejich online hrách 👼🍼
Vše je připraveno k tomu, aby se stal zázrak života, a právě teď naši protagonisté budou potřebovat vaši pomoc, aby vše skončilo naprostým úspěchem. Během porodu může dojít k mnoha komplikacím a musíte být velmi opatrní, aby se tak nestalo. V nejklasičtějších těhotenských hrách se budete muset ujistit, že vše v matce je správné: teplota, krevní tlak atd. Navíc budeme moci maminkám provádět nejnovější ultrazvuky, abychom si ověřili, že stav těch nejmenších je nejvhodnější.
V nejhorším případě může vše skončit na operačním sále a tehdy to nejde přirozeně, císařský řez si razí cestu, aby se miminko dostalo na svět. To vše budete muset udělat v různých těhotenských hrách na našem webu.
🤰👶 Nejlepší hry pro těhotné online 👼🍼
Nebylo by možné zůstat jen u jedné hry ze všech, které v této kategorii našeho webu o těhotenských hrách najdete. Nepochybně budou mít nejmenší halucinace při hrách, ve kterých budou muset asistovat svým oblíbeným Disney princeznám při porodu a to, že tu máme hry těhotné Rapunzel, Elsa a Anna z Frozen mají své první miminko a dokonce i Tinkerbell bude matka v těchto dobrodružstvích.
Nebudou jediní a jde o to, že i protagonisté nejslavnějších kreslených filmů současnosti jsou na tento velký životní okamžik připraveni. Máme na mysli těhotné hry Ladybug nebo těhotné Barbie hry , nejznámější panenku od Mattela.
V těchto těhotenských hrách budou potřebovat vaši pomoc i další málo známé tváře a my vám doporučujeme sledovat novinky, které přijdou do této kategorie webu, s tím nejlepším z online těhotenských her .