Ronaldo legrační obličejeBobble Head Fotbal RoyaleHead Sports: SoccerFinále Ligy mistrů 2017: Real Madrid vs JuventusSlavní fotbalisté: Big Head SoccerRonaldo Cristiano vyhodit z oknaCristiano Ronaldo chce zlatý míčCristiano Ronaldo vs FCBarcelonaCristiano Ronaldo zdobit kreslit UEFACristiano RonaldoHeadsmashingFotbal: Hodit míčCristiano Ronaldo vs MessiFotbal crushMessi proti Ronaldo dueluZachrání svět pohárFotbal: Finále Ligy mistrů 2012Fifa 2013 FlashPES 2015 Flash: FotbalFotbal: FIFA

Ronaldo hry

Seznamte se s fotbalovou hvězdou Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo je největší hvězda Realu Madrid v tomto okamžiku, zatímco mnozí milují, a nadále hrát jiní nenávidět svůj postoj na hřišti i mimo něj. To je důvod, proč jsme viděli Cristiano hvězdu v mnoha komediálních momentů, které dělaly nám smát.

Tyto momenty dělali web je plný zábavné hry, jako je ten, ve kterém se jeho velký rival Messi se směje na něj a na to pláč oči ven. Jiní nás zvou k zahájení této trhliny v okně pomocí vlastní ložní nemocnici, která drží nohu obsazení, a dokonce máme únos, ve kterém Jigsaw snaží ukončit jeho život.

I když ne všichni jsou hry, které diskreditovat jejich hru, v některých navrhujeme duel mezi přehrávačem a Messi pro Ballon d'Or. Jsme-li dost dobré, můžeme dostat na skóre tolik gólů v zápasech a vezměte zlatou míč domů. Pokud chcete vidět životní úrovně elitní hráče, můžete doprovázet křesťanský svátek.

Přesunout s Cristiano Ronaldo v jeho nejlepších fotbalových zápasech, penaltové kopy

Go to TOP