Hry, hry zdarma a online hry


Stickman: Udržujte mír

Stickman: Udržujte mír

Stickman: Udržujte mírSouvisející a doporučené hry

PUBG Mobile Hra olihně Iron Man v GTA Squid Game Pro Hra Squid Brawl Stars: Battle Multiplayer NERF Epic Pranks Mezi námi online vydání Mario Sonic: Smash Remix 1.1.0 Podvodník Smash remix WWF No Mercy (Europe) (Rev A) Dragon Ball Z: Ultimate Battle 22 Smash Remix 1.2.2 Super Smash Bros 64 On Line Pokémon Sapphire Mortal Kombat 4 Sailor Moon: Bishoujo Senshi (Japonsko) Tekken 3 Undertale Zvukové hranice Hra Squid Challenge Spider-Man Superhero Pj Masks: Howling Attack WWF WrestleMania 2000 (Japonsko)
Mortal kombat hryBoj hryBox hryStreet fighter hryKlasický hryVytvářet postavy hryThe sims hryGoku hryDragon ball hryCrash bandicoot hry
Stickman: Udržujte mír
Stickman: Udržujte mír
Stickman: Udržujte mír
Stickman: Udržujte mír

🌟 Hodnotit hru
4.8 /5 z 29 hlasů
Hry s akce zdarma

Stickman: Udržujte mír

Je to bezplatná online hra Akce


Stickman byl ponechán sám před nebezpečím a nyní budeme muset udržet mír našeho města tím, že skončíme vlnami nepřátel, kteří nás napadnou. K tomu použijeme Stickmanovu velkou válečnou dovednost a my se budeme rychle pohybovat skrz příkop, abychom zabránili tomu, aby nás soupeři dohonili.

I když se vyhýbáme nepřátelským kulkám, budeme muset střílet na protivníky, aby je dokončili a zabránili jim v dalším postupu. Město je v ohrožení a jen jeden člověk může zaručit mír ve městě, tak pomáhat Stickman udržet mír a zabít soupeře armáda.

Hrajte Stickman: Udržujte mír zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Akce, kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2019-06-27T12:00:33+00:00


Ovládací prvky hrát