Stickman jít

Stickman jít

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Stickman jít
Stickman jítStickman jítStickman jítStickman jít

🌟 Rating
5 / 5 of 1 votes

Stickman je nejzábavnější hračkou na světě videoher a dnes nám nabízí nové dobrodružství, pro které budeme muset prokázat velkou obratnost. Doporučujeme jej přehrát na mobilním zařízení, protože je pohodlnější a snadnější hrát s dotykovou obrazovkou, ale můžete to udělat také z počítače.
Budete muset ovládat Stickmana, který proběhne dvěma ulicemi hry, a my budeme muset přeskočit díry, aby nedošlo k pádu do prázdnoty. Pokud ten na ulici nad padá, půjde na ulici níže a můžete pokračovat, ale pokud ten dole spadne na špejle, ztratíte hru a budete ji muset znovu vyzkoušet v Stickman Go.
Užijte si hru Stickman jít, je to zdarma, je to jedna z našich Stickman her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry Stickman

BattleStick: Stickman Bitva MultiplayerHázení kopíRunner StickmanStickman: Útěk v GlobeStickman: Jetpack ChallengeStickman: Udržujte mírStickman VS ZombiesStickman Escape z vězeníRagdoll WarriorStickman Shooter 3DStickman Sniper 3Stickman RunnerBoxování s StickmanemArcher 2 onlineVex 3Stickman Street FighterStickman Street FightingMonstrózní autaZapněte toSpícíJumpy RushVálcování míč 3dRunner Fruit JumpingČtvercová pomlčkaZábavný závod 2: Verze SpongeBobSkočte z balkónuFly with ropeVirtuální golfový klubRun Race 3DChrámový běžecMistrovství ve skoku na koníchSpirit styl Subway SurfersZávodní skokOink běhZávod s Santa ClausemSuper 3D World AdventureNeon Run: Běh s neonemVánoční KogamaGeometrie JumpHravé rajče
Go to TOP