Řídit taxi

Řídit taxi

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Řídit taxi
Řídit taxiŘídit taxiŘídit taxiŘídit taxi

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Drive Taxi je hra, ve které budete muset cestovat po celém světě a vykonávat tuto vznešenou práci, ve které budete muset vyzvednout své zákazníky a nechat je na označeném místě před překročením cílové čáry. Vypadá to jednoduše a je to opravdu tak, pokud jste v řízení dostatečně kvalifikovaní.
Musíte být velmi opatrní v přechodových oblastech, abyste se srazili s jiným vozidlem na silnici. Na začátku budete muset udělat pouze jeden závod, ale pak v každé úrovni budou dva. Dodge provoz a vaše zákazníky dorazí na místo určení co nejdříve s Drive Taxi.
Užijte si hru Řídit taxi, je to zdarma, je to jedna z našich Taxis her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry Taxis

Rychlé horolezecké auto lezeníSoutěž 3D automobilůAuto v drsném provozuCupcake ShopLegrační Santa lezení3D futuristický závodElektrická dálnicePenguin CafeOdbočka na silniciHot Wheels: Předjíždění na silniciReal Impossible Track 2Candy TrainDrift šéfHalloween do kopce závodNákladní automobily: Dodge provozCar Jack IOTraffic GoDálnice zablokována 2019Santa traktorVeřejná tříkolkaAppelRozvoz pizzy 2Rychlost výzvySimulátor těžkých jeřábůVysokorychlostní kousky: BMXHappy hourLegrační utéctEggs & CarsVlak hadŘiďte hrobUnášená koloběžkaAuta HTML5Apple and Onion: Kariéra na trhuNáročné burritoPřetáhněte vzorecZůstaňte na silniciDrink Drive SurviveVánoční Monster TruckCake Shop LegračníSoutěžte v závodech s Maserati
Go to TOP