Hry, hry zdarma a online hry


Pine tučňák

Pine tučňák

Pine tučňákSouvisející a doporučené hry

Cat Simulator Craft 3D Virtuální péče o domácí mazlíčky Dog Racing Simulator Angela jde do supermarketu Cute Kitty Dostihy: Sázení Přijmi mě Tlapková hlídka: Chyťte toho robota Paw Patrol: Sea Patrol Hra Paw Patrol: Mission Paw Paw Patrol: Tracker' s Jungle Rescue 2 Paw Patrol: Snow Day Paw Patrol: Fire Pup Team Angela Kitten - Manikúra Móda Paw Patrol: Obličej Pawfect PAW Patrol puzzle html5 Pj Masks: Howling Attack Paw Patrol: Hra s mořskou hlídkou Mluvící Ben: Pet Time Pou On Line Angela a Tom: Spokojeni s jejich dvojčaty Catac.io Paw Patrol: Pop and Spell Nejkrásnější mazlící mazlíčci
Kočky hryPaw patrol hryTalking tom hryNickelodeon hryTěhotná hryŠaty hryDívky hryLol surprise hryManikúry hryCuphead hry
Pine tučňák
Pine tučňák
Pine tučňák
Pine tučňák

🌟 Hodnotit hru
5 /5 z 3 hlasů
Hry s zvířata zdarma

Pine tučňák

Je to bezplatná online hra Zvířata


V této nové hře jsme se seznámili s rozkošným tučňákem Pino, který je velmi hladový a dnes budeme muset dostat ryby, abychom se stali jeho jídlem. Budeme muset lovit ryby, které padají z nebe, ale musíme být velmi opatrní, aby nás bomby nedosáhly.

Musíte se vyhnout bombám, které padají ve stejnou dobu jako ryby, a sbírat všechny tyto, než se dotknou země. Máte tři životy, což znamená, že pokud necháte tři ryby uniknout, ztratíte hru a budete se muset pokusit znovu. Užijte si tuto zábavnou dovednostní hru s Pino the Penguin.

Hrajte Pine tučňák zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Zvířata, kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2019-08-29T10:46:42+00:00


Ovládací prvky hrát