Happy hour

Happy hour

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Happy hour
Happy hourHappy hourHappy hourHappy hour

🌟 Rating
5 / 5 of 1 votes

Happy Hour je to, co je známé v denní době, kdy bar nabízí a nabízí nejlevnější nápoje, aby přilákal zákazníky a přijel konzumovat své osvěžující nápoje. Nyní musíme spustit tento bar a my dáme šťastnou hodinu zákazníkům vyzkoušet naše nové koktejly.
Vaším úkolem v této hře je nakreslit cestu, která vezme tekutinu do šálku a naplní se po značku. Pokud uspějete, překročíte úroveň a úspěch bude také spojen s použitým inkoustem. Čím více inkoustu utratíte, tím horší bude vaše konečné skóre v této hře Happy Hour.
Užijte si hru Happy hour, je to zdarma, je to jedna z našich tyče her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry tyče

Expresní bufetŘídit taxiPrincezna Ariel: Nyní je BaristaOvoce smoothie podnikáníLove Balls HalloweenPřipravte si lahodné ovocné koktejlyVánoční kresbaHungry Line PhysicBrain pro Monster TruckÚnik ovoceKde je můj golf?Happy Green EarthHappy Glass Halloween EditionDrink Drive SurviveLegrační závodní pohárZávod Dino CarTattoo salon: Moderní umělecký styl3D mini tenisFoot Chinko 23D automobilový závodMistrovství ve skoku na koníchTropické oblíbenciRychlá kuchyně 2: KoblihyTetovací salonJessieho mazlíčekVaření rychle: HalloweenKuchyně: Letní SmoothiesJaký je správný košíček?Stoh BurgerPenguin CafeSimulátor autobusuPřipravte si chutné pizzyToastelliaRychlý vaření 4: SteakDelicious Emily: VánoceRozvoz pizzy 2Pouliční jídlo: Master ChefNoelia' s RestaurantDunk BrushApple and Onion: Kariéra na trhu
Go to TOP