Drift šéf

Drift šéf

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Drift šéf
Drift šéfDrift šéfDrift šéfDrift šéf

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Drift Boss je zábavná automobilová hra, ve které se budeme muset ovládat po této zatáčce. Budeme se muset smykat, abychom se dostali k odbočce doprava a po silnici. Stiskněte a podržte obrazovku po dobu natažení a uvolněte ji, když musíte jet rovně.
Po cestě najdete mince, které můžete sbírat, abyste si mohli koupit nová vozidla v obchodě. Vaším úkolem bude jít co nejdále a nastavit si svůj osobní rekord v této fantastické smykové hře zvané Drift Boss.
Užijte si hru Drift šéf, je to zdarma, je to jedna z našich lyžiny her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry lyžiny

Hot Wheels: Předjíždění na silniciVzlet autemPolicisté na silniciŘídit taxiTraffic GoCar Jack IOPřetáhněte závodní autoŘízení Tuk Tuk: Běh přes zombieBen 10 OmnitrixLegrační krevní závodOffroad ManiaBarva vozu: DovednostFortrideDesert WormsŘídit a parkovat autoDrobná planetaŠpičkaParkování Auta: Let' s ParkAuto VS Cops 2Crossy BridgeZávodní raketaSimulátor: Řízení provozuSimulátor mytí aut3 autaCar Stunt ParkourSpeed Racer: RoadsPoly Bridgie: Most skokyBatman: Street ForceHard truckGrand Theft Auto GBABarva CrashEggs & CarsPřetáhněte vzorecDrink Drive SurviveZůstaňte na silniciThrill Rush 4Soutěžte v závodech s MaseratiAutíčko LegračníZávod Dino CarSimulátor sportovních aut
Go to TOP