Hry, hry zdarma a online hry


Sonic 2 XL

Sonic 2 XL

  • Sonic 2 XLSonic 2 XL hry

Hunter Tails ve hře Sonic 1 Demo Sonic Primo SHC 2023 Balíček Sonic Battle Multiverse Pack Sonic' s Epic Quest Film Sonic v Sonic 3 Sonic 3 Knuckles, ale s legračními vylepšeními Super Sonic Nové dobrodružství Sonic 2 Sonic: Classic Heroes Super Sonic a Hyper Sonic v Sonic 1 Sonic 2 hrdinové Sonic 3 Complete Super Mario 64 Sonic Edition Sonic 3 Sonic Advance 2 Bílé zvukové Super Mario Sonic Smash Remix 1.1.1 White Sonic v Sonic Knuckles Sonic Advance Sonic a Ashuro Sonic CD Sonic Advance 3 Sonic 3 a OVA Sonic Sonic 2 - Anniversary Edition Shadow in Sonic: On Line Sonic: The Hedgehog 4 Moderní Sonic v Sonic 3 Sonic 3. EXE a Knuckles Sonic 1: Team Adventure Sonic.EXE Smutek Tým značek Sonic 3 a Knuckles Sonic Generations 2
Spiderman hryKlasický hryMario bros hryMario Kart hrySega hryLuigi hryTetris hryYoshi hryPlatformy hryŠachy hryNintendo hryCrash bandicoot hry

Snímky obrazovky

Sonic 2 XL Sonic 2 XL Sonic 2 XL🌟 Hodnotit hru
4.6 /5 z 4780 hlasů
Sonic 2 XL

Sonic 2 XL

Je to bezplatná online hra Sonic


V Sonic 2 XL najdeme hack, který pro SEGA vytvořili Captain Bozo a Ranger z původní hry Sonic the Hedgehog 2. Jde o velmi zábavnou verzi, kterou si nyní můžete opět užít díky retro simulátorům konzole.
Příběh tohoto dobrodružství spočívá v tom, že zlaté prsteny byly vyměněny za cibulové, takže pokaždé, když Sonic prsteny zvedne, bude tloustnout a tloustnout, dokud na to nebude moci zemřít. Vyhněte se zvednutí prstenů, jinak Sonicova tloušťka zpomalí váš pokrok a vaši schopnost skákat. Troufnete si vyzkoušet dobrodružství Sonic 2 XL?.
Hrajte Sonic 2 XL zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Sonic , kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.
Hra nahrána a aktualizována s datem: 2023-05-16T13:32:21+00:00


Ovládací prvky hrát

GAMEPLAYS, YOUTUBE