Hry, hry zdarma a online hry


Disney Junior: Školka

Disney Junior: Školka
Disney Junior: Školka hry

Toy Story 2 Buzz Lightyear na záchranu Scooby Doo! a Strašidelná bažina Friday Night Funkin vs Shaggy Odblokování nepravděpodobného chaosu FNF Toca Boca Kiss Game Hide and Seek Simulátor špatného pondělí Tlapková hlídka: Chyťte toho robota Paw Patrol: Sea Patrol Hra Paw Patrol: Mission Paw Paw Patrol: Tracker' s Jungle Rescue 2 Paw Patrol: Snow Day Paw Patrol: Jigsaw Game Paw Patrol: Garden Rescue Nick Jr: Vodní park Paw Patrol: Obličej Pawfect PAW Patrol puzzle html5 Paw Crush Paw Patrol: Hra s mořskou hlídkou Cars: Rychlost ray Peppa Pig: Paint Box Peppa Pig Nový dům Peppa Pig Adventure Peppa Pig - The Game Nick Jr: Super vyhledávací hra Zeptal se Cuphead Adventure Stars Paw Patrol nejúžasnější logická hra Jigsaw Kdo je kdo z Peppa Pig Dobrodružství Blaze a Monster Machine Galinha Pintadinha: Pexeso Friday Night Funkin vs Pou
Děti hryPaw patrol hryDora průzkumnice hryZvířata hryŠachy hryTom a Jerry hryKlasický hryNickelodeon hry

Snímky obrazovky

Disney Junior: Školka Disney Junior: Školka Disney Junior: Školka🌟 Hodnotit hru
4.3 /5 z 390 hlasů
Disney Junior: Školka

Disney Junior: Školka

Je to bezplatná online hra Děti


S karanténou museli všichni ti nejmenší zůstat doma, aniž by mohli chodit do školy. Aby se vaše dítě nenudilo a chtělo se i nadále učit věci, které by se naučilo ve škole, přinesli jsme tuto zábavnou hru Disney Junior.
Je to speciální hra pro děti ve věku 3,4 a 5 let, předškoláky, protože obtížnost je velmi nízká, ale pomáhá jim asimilovat protichůdné koncepty. Rozdíl mezi bděním a spánkem, špinavým a čistým, velkým nebo malým, to jsou některé z kousků, které můžete najít v této hře, kterou nám Disney Junior nabízí k podpoře studia doma v předškolním věku.
Hrajte Disney Junior: Školka zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Děti , kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.
Hra nahrána a aktualizována s datem: 2024-04-16T11:21:05+00:00


Ovládací prvky hrát

GAMEPLAYS, YOUTUBEPaw patrol hryŠaty hryZvířata hryMiraculous ladybug hryTěhotná hryNickelodeon hryVytvářet postavy hryCartoon Network hryCuphead hryDívky hryThe Sims hryLOL Surprise hry