Hry, hry zdarma a online hry

Zdarma Dítě hry

Elsa z Frozen otěhotněla a její milovaný Jack Babysitter Madness On Line Viděli jste naše krásné dítě Dětská školka Zahrada šťastného dítěte Postarej se o naše dítě Race of Life Oslava narozenin Baby Olie LOL Surprise: Surprise Eggs Beruška: Rodinný den Ladybug dítě Těhotná LadyBug se o ni a její dítě postarají!
Šaty hryTěhotná hryDívky hryPou hryLOL Surprise hryPrincezny hry

Dítě hry, Hrát Dítě, Starat se o

Ladybug: Těhotné nakupování Rapunzel těhotná: Narození vašeho dítěte Angela a Tom: Spokojeni s jejich dvojčaty Frozen Elsa narození Royalty: Princezna: Těhotná Zmrazené: Děti Elsa a Anna Angela: Hračkářství Ariel těhotná: Vítejte Baby Rapunzel: Ozdobte pokoje Narození princezny Anny Dítě ve žlutém Moana je dítě v nemocnici Malá princezna Pajama Party Angela: Nakrmit své dítě Rapunzel těhotná Pou koupe děti Těhotná Elsa: Lékařská prohlídka Angela a Tom: Vítejte doma doma Dracu Laura těhotná Postarej se o Berušku a Moana Miminka Elsa a Jack: Narození jejich dítěte Rapunzel a Elsa těhotná Anna Těhotná: Přirozený porod Beruška: Vyzdobte dětský pokoj Baby Olie: První školní den Péče o děti: SpongeBob Baby Hazel: School Picnic Sněhurka těhotná: čas narození Baby Mary jde nakupovat s maminkou Legrační kostýmy pro miminka Bonnie: Péče v těhotenství Oslavte narozeniny Baby Lily Péče o divoká zvířata Učení zvířat Monster High Draculaura a její dítě zdobí její pokoj! Léčte baby Lily Elsa: Vtipy k chůvě Baby Hazel si hraje s Baby Jake Baby Hazel' s Haircut Baby Dolls Maker Baby Hazel taneční balet Baby Hazel: Hygiena ve škole Zábavné zahradní párty Baby Hazel Vytvořte nové děti Baby Hazel: Organize Surprise Party Baby Hazel: Péče o vašeho bratra Baby Hazel: Hrajte se svým bratrem Mattem Baby Hazel: Jack O-Lanterns Pizza

Šaty hryTěhotná hryNickelodeon hryDítě hryDívky hryMonster high hryCartoon Network hryCuphead hry

Hrát Dítě hry 🎮

🚀 Postarejte se o miminka online 🔥

Máme + 75 bezplatných her souvisejících s Dítě hry které si můžete užít bez stahování z vašeho prohlížeče. Vybrané viry pro všechny věkové kategorie.

🌟 Ukažte, že jste schopni poskytnout tu nejlepší péči v těchto Dětských hrách🌟
Existuje mnoho lidí, kteří mají sen stát se matkami nebo otci, až vyrostou, a abyste si zvykli, co to znamená, zveme vás k vyzkoušení dětských her, které zaplavují náš web. V těchto hrách se budete muset starat o ty nejmenší a až budou novorozenci, budou zcela závislí na vás. Malí nejedí, nespí a nejsou čistotní, pokud jim nedáváte tu nejlepší péči, proto potřebujeme vaši pomoc, aby rostli zdraví a silní.
V dětských hrách najdeme širokou škálu od her o těhotných ženách, které rodí, až po hry na hlídání dětí nebo hry, ve kterých budeme muset zvládnout školky nebo jesle. Společným bodem těchto her je, že hlavními hrdiny budou nemluvňata a budou to oni, kdo určí, zda jsme v testu uspěli nebo ne.
Nyní si můžete užít hry, ve kterých můžete oblékat miminka, hry, ve kterých budete muset vyzdobit pokojíček pro miminko nebo pomoci maminkám přivést na svět jejich první miminko. To vše v této kolekci složené z více než 75 dětských her, které si nemůžete nechat ujít.
🌟 Jak hrát dětské hry🌟
Dětské hry na našem webu jsou určeny všem publikům, dokonce i těm nejmenším, a proto je hratelnost ve všech velmi jednoduchá. Herní režim se bude měnit v závislosti na konkrétním tématu vybraného titulu, i když mají tendenci sledovat velmi běžné vzorce. V případě her na narození miminka budeme obecně muset připravit matku před porodem a potom dítě po jeho narození.
V dětských hrách, ve kterých musíme řídit jesle, však budeme muset plnit přání dětí, jako by to byli klienti v jakémkoli jiném podniku. Musíte je udržovat zabavené, čisté a dobře nakrmené, aby se pro ně jejich matky vracely a viděly, jak jsou šťastné, že je mohou přivést zpět.
Na druhou stranu existují hry na oblékání miminek, ve kterých budete muset ukázat svůj vkus na módu, abyste vybrali ty nejlepší outfity pro nejmenší. Některé z těchto her jsou tematické, například hry o oblékání miminek do kostýmů nebo hry o oblékání miminek na Vánoce. Všechny si nyní můžete užít v této kategorii dětských her na našem webu.
🌟 Postarejte se o novorozence v našich Baby Games🌟
Potřebujeme vaši pomoc, abychom se postarali o tato miminka, která jsou protagonisty našich dnešních her. Pravdou je, že budeme potřebovat hodně rukou a tato kategorie dětských her má již více než 75 her a stále přibývají.
Téma dětských her patří na našem webu k oblíbeným a aby vám žádná z těchto her neunikla, sestavili jsme je všechny v tomto koutku. Pusťte se do práce a věnujte našim miminkům při jejich hrách tu nejlepší péči.