Hry, hry zdarma a online hry


Zdarma Zombie rostliny hry

Plants VS Zombies 2 Nerd Boj Plants vs Zombies Original Zombie mezi námi Plants vs Zombies: TD Rostliny Noční Funkin Replanted Rostliny vs Zombies pro malování on-line Super Plants vs Zombies 2 Minecraft 3D zombie doly Counter Strike: Battle of zombie Útok zombie: Vojáci vs nemrtví Dívka vs Zombie Zasáhni zombie Útok zombie ve městě 2 Zombie Call 3 Stickman VS Zombies Chytit zombie Crazy auto sestřelí zombie
Roblox hrySpiderman hryFortnite hryVytvářet postavy hryPlatformy hryThe Sims hryCrash bandicoot hryYandere Simulator hry2 hráči hryHalloween hryVýstřely hryDoom hry

Zombie rostliny hry online

Postarejte se o svou zahradu před útokem zombie 🔥

Zombie rostliny, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 18 souvisejícími hrami, které lze zobrazit
Všechny jsou to hry související mimo jiné s hrami rostlina vs zombie .

Co je Plants VS Zombies?


Plants vs. Zombies je jednou z her, která byla úspěšná již v roce 2009 a byl to návrat k velmi klasickému hernímu režimu s docela jiným nádechem. Ve světě videoher lze Plants VS Zombies považovat za hru typu obranné věže. V tomto typu her je vaším úkolem získat zdroje na stavbu věží, které brání území před vlnami nepřátel, které se objeví. Být schopen vylepšit tyto věže a umístit další je hlavním cílem čelit nejobtížnějším úrovním.
Tower Defense hry jsou velmi staré, ale s příchodem Plants VS Zombies se vrátily do popředí a dosáhly velkého úspěchu na všech platformách (mobilní zařízení, PlayStation, XBOX a Nintendo). V této hře byl scénář jasný, muž se chce ubránit útoku zombíků, protože jeho město zasáhla apokalypsa živých mrtvých. K tomu využije svou zahradu k výsadbě obranných rostlin a k zastavení postupu směrem k domovu.
Hra vyvolala u široké veřejnosti velký úspěch a pokračování na sebe nenechalo dlouho čekat. Po tomto titulu přišel Plants VS Zombies 2: It's About Time a později střílečka z pohledu třetí osoby s Plants VS Zombies: Garden Warfare. Plants VS Zombies 3 je ve vývoji a slibuje, že bude mnohem zábavnější než ty předchozí.

Jak hrát Plants VS Zombies online


Jedním z klíčů k úspěchu Plants VS Zombies je jeho jednoduchá hratelnost, která spočívá v tom, že stačí umístit rostliny na zem tak, aby zaútočily na zombie, které po vás přijdou. Samozřejmě byste měli vědět, že každá rostlina má zvláštní schopnost. Právě tam přichází na scénu postava Crazy Dave, soused, který vysvětlí vlastnosti každé rostliny a jak se používají na hřišti.
Úkolem je přežít vlny nepřátel, které se objeví v různých úrovních, s vědomím, že jak budete postupovat, obtížnost se bude zvyšovat. Musíte snášet vlny ve dne i v noci, za jasného nebo mlhavého počasí... Na ničem nezáleží, jen musíte být velmi uvědomělí, získat zdroje a umět je utratit za ty nejvýkonnější rostliny.
Další informací, kterou musíte při výběru obrany vzít v úvahu, je typ zombie a to, že ne všechny jsou stejné nebo mají stejnou odolnost. Jak budete procházet úrovněmi, objeví se noví zombie, ale také nové rostliny, se kterými se s nimi vypořádáte. A nyní, když znáte základy Plants VS Zombies, zveme vás, abyste se seznámili s více než 15 hrami, které máme na našich webových stránkách.

Nejlepší hry Plants VS Zombies


Vše je připraveno, aby se do toho mohli pustit všichni, kdo se chtějí bavit s bezplatnými hrami Plants VS Zombies. Na internetu existuje velké množství online verzí, které dokonale napodobují tuto již klasickou hru obranných věží. Nebudete moci hrát pouze verze původní hry, ale mnoho dalších klasických her, které do svých návrhů integrovaly postavy Plants vs. Zombies.
A bezpochyby jedním z nejnovějších přírůstků je povedený mod Five Night Funkin, ve kterém jsou integrovány rostliny a zombie této zábavné hry. To jsou jen některé nápady, co můžete najít na našem webu, co jistě víme je, že když se na našem webu podíváte do kategorie her Plants Zombies, užijete si skvělé odpoledne. Na co čekáš?