Zóna RoyaleNepřátelé IOBattle Royale ve stylu PUBGPUBG PixelBattlePoint. IoPUBG Pixel 2Mini bitva Royale styl PUBGNekonečné bitevní pole: PUBGPUBG: BojištěPUBG MobilePUBGPUBG Craft BattlegroundsSurviv. Io Bitva RoyaleMinecraft Battle RoyaleApex Legends OnlinePoslední IO

PUBG hry

Skočte z letadla a začněte přežití v PUBG

PUBG je zkratka hry Battlegrounds Player Unknown a je další skvělou hrou Battle Royale, ve které musíte přežít nepřátele na velké mapě. Připravte se na seskok z letadla a začněte zásobovat zbraněmi a zdroji, abyste mohli přežít a být poslední, kdo bude naživu. Někteří říkají, že PUBG je hra, která inspirovala Epické hry k vytvoření Fortnite, dokonce obvinila tuto společnost z plagiátorství.

PUBG je tedy další hra na přežití Battle Royale, ve které budete muset čelit hráči z celého světa, kteří jsou jediným hráčem, který přežil. Tato hra představuje několik map, ačkoli v počátcích se jednalo pouze o jednu, a s velmi silnými zónami jako Pochinki nebo Rozhok, které by mohly být srovnatelné, bychom mohli říci, že se jedná o podzemní podlaží Fortnite. Pokud jste začátečník, doporučujeme, abyste se vyhnuli těmto oblastem, protože i když existuje mnoho domů, které by mohly být užitečné, je velmi snadné zemřít, když padne velké množství expertních hráčů.

Jedním z rozdílů, které mezi těmito dvěma zápasy existovaly, je to, že PUBG měla vozy od začátku, něco, co s časem provádí Epické hry na jeho Battle Royale. Dalším rozdílem je to, že v PUBG, kromě bouře, která nutí hráče pohybovat, je červená zóna. Tato červená zóna se objeví náhodně na mapě v různých časech hry a znamená bezprostřední bombardování a můžete zemřít bez pomoci někoho jiného. V přehrávači Unknow's nejsou ani štíty, ale přichází s neprůstřelnými vestami, které vám dodávají další život.

Pokud se vám líbí Fortnite, ale preferujete realističtější grafiku a realističtější postavy, PUBG je hra, kterou hledáte. PUBG Mobile lze navíc přehrávat téměř na všech zařízeních Android, IOS nebo Windows Phone, neboť tato platforma již dlouho slouží. Musíte jen vědět, že v tomto případě je PUBG placená hra a nenabízí volnou verzi, jako by měla Fortnite.

Chcete-li začít své dobrodružství, můžete vyzkoušet tuto sbírku her PUBG, která je napodobují dokonale a můžete vám představit, co vás čeká před zakoupením originálu. Seznamte se s vašimi postavičkami a vychutnejte si nejzábavnější verze PUBG online a zdarma. Nenechte si ujít žádné naše hry PUBG a přežijte na bojišti buď sám, v duo nebo družstvu.

Otestujte své dovednosti na přežití s bezplatnými hrami PUBG, které vám přinášíme, které dokonale napodobují tento Battle Royale.

Go to TOP