Hádej, kdo? prezidentiPane předsedo hraZničte prezidentaTrumpolínaStop: Trump vs. Kim Jong UnDonald Trump VS Hillary Clintonová: Volební DebataKim Jong-un ChallengePředsedové střelcůStávka vůdceEpic bojuje s Donald TrumpIce Bucket Challenge: PrezidentiSuperTrumpTrump proti oslůObtěžuje Donald Trump se trubkaDonald Trump: Inaugurace GameTrump RunBaby Hazel se obléká jako důstojníkPrezident Spojených státůTeroristé vs prezidentůObama uniknout z GuantánamaStreet Fighter Pane předsedoPolitická zlodějRagdoll Physics 2Hillary Clinton tanecTrump výpraskZabít prezidentaFalling ObamaDressing Mitt Romney: PresidentOvládnutí světa: BitvaNechci, aby Donald Trump JohnPepe Saw GameObama pozděTrump v cíliHillary Clinton vs Donald TrumpDonald Trump PinballSuperZP - ekonomika lekce s ZPTrump ragdollSuper zpUniknout: Obama a Haunted HouseBush běsněníHugo Chavez: HugorilaKick Out KimSuperZP geniální HidalgoMortal Kombat s prezidentySuper ZP-Summer VacationPane předsedo! Saving PresidentUniknout: Obama na neznámém místěObama šachyRozsah AssaultDonald Trump tanec legračníObama polibkyRambo Pane předsedoSuperZP, přítel dětíObama míč zPrásk Trump: VtipyDragon Ball Z blesk rozměrDonald Trump v MexikuFive Nights at TrumpLego City, policie

Prezidenti hry

Udělejte těžké rozhodnutí jako prezident

Nejmocnějších mužů na světě jsou prezidenti jednotlivých zemí, s vojenskou silou národa a prostředků stejného jedné jeho vedením může vyvolat velkou válku. Bez ohledu na to, jestli země je velký nebo malý, jeden z těchto mužů nebo žen na starosti vždy větší moc používat dle libosti.

Ačkoli tento postoj má odpovědnost vůči svým občanům, neznamená to, že vždy tu správnou věc dělat, protože po tom všem, jsou lidé. Každý má své vlastní zájmy nebo světového názoru, může to vést je, aby riskantní rozhodnutí a dokonce i skutečné šílenství může mít formu špatné rozhodnutí.

Pokud chce prezident mít na paměti, je třeba provést velké činy, ať už dobré nebo špatné. Záleží na vás byl si pamatoval budoucí generace a jen vybrat to, co věci udělat pro to je pravda. Chcete-li, aby vám, že jste dobrý nebo špatný prezident? a dosáhnout toho, co byste byli ochotni obětovat?.

Být prezidentem není snadný úkol, jedná se o velkých vůdců hlavních národů

Go to TOP