Stávka vůdceHádej, kdo? prezidentiPane předsedo hraZničte prezidentaTrumpolínaStop: Trump vs. Kim Jong UnDonald Trump VS Hillary Clintonová: Volební DebataKim Jong-un ChallengePředsedové střelcůRajoy GameEpic bojuje s Donald TrumpIce Bucket Challenge: PrezidentiSuperTrumpTrump proti oslůObtěžuje Donald Trump se trubkaDonald Trump: Inaugurace GameTrump RunBaby Hazel se obléká jako důstojníkRombo: Special Task ForcePrezident Spojených státůTeroristé vs prezidentůDressing Mitt Romney: PresidentObama uniknout z GuantánamaStreet Fighter Pane předsedoPolitická zlodějRagdoll Physics 2Hillary Clinton tanecTrump výpraskZabít prezidentaFalling ObamaOvládnutí světa: BitvaNechci, aby Donald Trump JohnChrání President PalaceTrump vs Kim Jong-unKim jong-unPepe Saw GameTrump v cíliObama pozděHillary Clinton vs Donald TrumpTrump ragdollSuper zpDonald Trump PinballSuperZP - ekonomika lekce s ZPUniknout: Obama a Haunted HouseBush běsněníKick Out KimSuperZP geniální HidalgoHugo Chavez: HugorilaMortal Kombat s prezidentySuper ZP-Summer VacationPane předsedo! Saving PresidentUniknout: Obama na neznámém místěObama šachyRozsah AssaultDonald Trump tanec legračníObama polibkyRambo Pane předsedoSuperZP, přítel dětíObama míč zPrásk Trump: VtipyDragon Ball Z blesk rozměrDonald Trump v MexikuFive Nights at TrumpLego City, policie

Prezidenti hry

Udělejte těžké rozhodnutí jako prezident

Nejmocnějších mužů na světě jsou prezidenti jednotlivých zemí, s vojenskou silou národa a prostředků stejného jedné jeho vedením může vyvolat velkou válku. Bez ohledu na to, jestli země je velký nebo malý, jeden z těchto mužů nebo žen na starosti vždy větší moc používat dle libosti.

Ačkoli tento postoj má odpovědnost vůči svým občanům, neznamená to, že vždy tu správnou věc dělat, protože po tom všem, jsou lidé. Každý má své vlastní zájmy nebo světového názoru, může to vést je, aby riskantní rozhodnutí a dokonce i skutečné šílenství může mít formu špatné rozhodnutí.

Pokud chce prezident mít na paměti, je třeba provést velké činy, ať už dobré nebo špatné. Záleží na vás byl si pamatoval budoucí generace a jen vybrat to, co věci udělat pro to je pravda. Chcete-li, aby vám, že jste dobrý nebo špatný prezident? a dosáhnout toho, co byste byli ochotni obětovat?.

Být prezidentem není snadný úkol, jedná se o velkých vůdců hlavních národů


Cars hryFotbal hrySchopnost hryDívky hryBubble shooter hryNošení hryMario bros hryVaření hryZombie hryStůl hryBoj hry2 hráči hryMinecraft hrykategorie her
Go to TOP