Rychlé občerstvení: Hamburgery a horké psy

Rychlé občerstvení: Hamburgery a horké psy
Rychlé občerstvení: Hamburgery a horké psy

Ostatní hry hamburgery


Burger shop Stoh Burger Hamburger Hamburgerova zkouška Jump Hamburger Jump Sky hamburger Extrémní hamburger Mad Burger Pouliční jídlo: Master Chef Burger Chef SpongeBob v Krusty Krab kuchyně Nezdravé expresní jídlo

Kuchař - kuchyně Servírky Hotely Restaurace Scooby Doo Obchody Pizzy Hamburgery Tyče hry

Rychlé občerstvení: Hamburgery a horké psy
Rychlé občerstvení: Hamburgery a horké psyRychlé občerstvení: Hamburgery a horké psyRychlé občerstvení: Hamburgery a horké psyRychlé občerstvení: Hamburgery a horké psy

🌟 Rating
1.9 / 5 of 8 votes

Jste nový kuchař této restaurace rychlého občerstvení a my budeme muset krmit všechny naše zákazníky v co nejkratší možné době, aby byli spokojeni s Vaší objednávkou a naší efektivitou v práci. Našimi hlavními kurzy budou hamburgery a hot dogy, ale budeme muset přidávat sodovky, čipy a mnoho dalších variant, které se objeví po celou dobu hry.
Začneme se podávat s hot dogy, které mohou jít samy nebo doprovázené jinými přísadami, jako jsou okurky nebo cibule, a omáčky. Servírujte zákazníky předtím, než vyčerpají trpělivost a zanechávají zlost, to bude znamenat konec hry s porážkou a budeme muset znovu vyzkoušet tuto úroveň. Získejte je ještě před tím, než se naštve a vy dostanete šťavnatou sumu peněz, kromě dosažení cíle dne.
S penězi, které získáme prodávanými potravinami, budeme zdokonalovat naši kuchyni, aby byla v naší práci rychlejší. Začínáme s jednou pánví, něco rudimentárního, protože trvá dlouho, než vaříme jídlo. Můžeme si koupit druhou pánvi a zlepšit je tak, aby jeli rychleji ve vaření.
Získejte kuchyňku ve výšce skvělé restaurace a můžete mít všechny své zákazníky spokojen. Bavte se s touto rychlou hrou a hamburgery a hot dogy pro každého.
Užijte si hru Rychlé občerstvení: Hamburgery a horké psy, je to zdarma, je to jedna z našich hamburgery her, kterou jsme si vybrali.

🅃 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry hamburgery


📝 komentářeCars Fotbal Schopnost Bubble shooter Dívky Nošení Vaření Zombie Mario bros Stůl Boj kategorie her

Go to TOP