Hry, hry zdarma a online hry


Královská cesta

Královská cesta

Královská cestaSouvisející a doporučené hry

Disney Princezny: Hra o trůny Hádej, kdo v Game of Thrones Guardians VS Zombies Game of Thrones: Mahjong Catapultz IO Thrones of Game Arcade Super mario all-stars Classic Mario World 3: Finale Super Mario Bros Vylepšeno Super Mario Bros HTML5 Remake Minecraftu Zombie mezi námi Dům panenky ledové princezny Castlevania: Symfonie noci Slavnostní tanec Elsa Nakreslete Joust Hra o trůny online Zig a Sharko Sandcastle Běh rychleji než drak La Bella: Objednejte si hrad Super Mario Cibulový chlapec Zámek bludiště Baby Hazel: Zábavný den Castle light
Strategie hryŠaty hryDívky hryLol surprise hryManikúry hrySpiderman hryDecendents hryPrincezny hryPlaystore hryZombie hry
Královská cesta
Královská cesta
Královská cesta
Královská cesta

🌟 Hodnotit hru
5 /5 z 3 hlasů
Hry s hrady zdarma

Královská cesta

Je to bezplatná online hra Bránit hrady


King Way je zábavná hra, ve které musíme tomuto rytíři pomoci, aby se dostal na hrad princezny. Abychom to mohli udělat, budeme muset vést balón, který vás transportuje, pomocí ventilátoru, se kterým budeme řídit váš pokrok.

Musíte pohybovat gentlemanem opatrně a nenarazit na překážky špízu, které explodují s balónem a způsobí vám pád do prázdnoty. Oslovte dveře a sbírejte tři zelené drahokamy, které jsou rozloženy po obrazovce, abyste získali vítězství ve hře King Way.

Hrajte Královská cesta zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Bránit hrady, kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2019-10-03T09:09:34+00:00


Ovládací prvky hrát