Tower Crash 3D

Tower Crash 3D

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Tower Crash 3D
Tower Crash 3DTower Crash 3DTower Crash 3DTower Crash 3D

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Rozdělte tuto velkou věž barevných bloků pomocí kulek vašeho děla ve 3D hře Tower Crash. Budete mít omezené míče a každá z nich bude odpovídat barvě. Musíte házet koule odpovídající barvě koule s barvou cílového bloku.
Perfektní strategií pro roztržení celé věže bude útok na dolní zónu, takže když bude zničena, padají horní bloky. Černá zóna se při klesání vyčistí, dokud se nedostanete na konečnou platformu. Zamiřte a střílejte s kanónem, abyste strhli věž v Tower Crash 3D.
Užijte si hru Tower Crash 3D, je to zdarma, je to jedna z našich kaňony her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry kaňony

Rolling DominoStřílejte na věž a postoupteEmoji StackKnock míčHázet míčBrikoBricks Balls Crusher3D rotace kuliček3D magnetický válečekSrazte plechovkyHrad SiegeLegrační bowlingLegrační pirátská stávkaCannon Basketball 4Tower ManiaAngry Fun ZombiesLego: Stacky StackHelix Knife Throw 3DVěž HanojSuper Stacker 3Zničte 3D věžStack Ball: Otevřete si cestu k úderůmBallon UpRytíř zachrání princeznuOvládání věžeBitevní diskHelix Jump: Halloween EditionHole BallsUltimate BaseballBasketbalový mistrZuma BoomCrazy BallsInfinity GolfRozlijte pivoOtvor 24Stack Fall 3DArkanoid: Monster BricksBasketbal OnlineFotbal: Crossbar ChallengeKuličková barva
Go to TOP