Hry, hry zdarma a online hry


Classic Pinball HTML5

Classic Pinball HTML5

Classic Pinball HTML5Související a doporučené hry

Legrační pinball pro dva Pinball versus Dunk flipper Sonic Advance & Sonic Pinball Party (Rising Sun) Ruby a Sapphire Pinball Pokémon Sonic Pinball Party Nekonečné pirátství Sega Smash Pack Zoo Pinball Pokémon Pinball: Ruby Problémy na zámku klaunů
Sonic hrySonic tails hrySonic.exe hrySega hryKlasický hryTetris hryŠachy hryPlaystore hryCrash bandicoot hryArkádský hry
Classic Pinball HTML5

🌟 Hodnotit hru
4.1 /5 z 45 hlasů
Hry s pinball zdarma

Classic Pinball HTML5

Je to bezplatná online hra Pinball


Jedna z největších klasiků rekreačních strojů je pinball a dnes přichází ve své online verzi, kterou si můžete vychutnat jak na PC, tak na mobilních zařízeních připojených k internetu. Vaším úkolem bude získat co nejvíce bodů pomocí tří míčků, které máte v každé hře k dispozici. Když dokončíte hru, zadáte pořadí a budete muset vylepšit pokaždé, když hodíte.

Pohybujte čepelemi doleva nebo doprava, abyste se vyhnuli ztrátě koule v díře a musíte použít jinou. Hrajte se svými přáteli v tomto klasickém pinballu HTML5 a uvidíte, kdo je schopen získat nejlepší skóre.

Hrajte Classic Pinball HTML5 zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Pinball, kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2023-05-30T11:15:28+00:00


Ovládací prvky hrát