Hry, hry zdarma a online hry

Spustit z Coronavirus

Hrát Spustit z Coronavirus

Spustit z Coronavirus
Hratelnost: 1:14 Minut🚒🚑 Spustit z Coronavirus hry, od Mimořádné události 🚓🔥

Oční chirurgie Uzdravte Ellie Gouldingovou Fotbalista dívka a její krok kojící Hádanky s požárními vozíky Pomozte nouzovému zubnímu lékaři Nebezpečná záchrana Dopravní operace Legrační chirurgie rtů Špička Těhotná Elsa: Lékařská prohlídka Udělejte transplantaci srdce Legrační operace plic Provoz IO Moana: Rána Virtuální nouzové Moana je dítě v nemocnici Vakcína Beruška na její dceru Beruška: zotavení doma Beruška v resuscitaci Ladybug a Super Barbie těhotná: Lékařská prohlídka Litte Rider Šaty a provádět plastickou operaci na mumii Baby Hazel: Je nemocná Snot apokalypsa: Operace Ouch! Narození domácích zvířat Doktor domácí zvířata Beruška: Nemocná Anna: Seznamte se s její velkou láskou Princezna Anne a její provoz paže Doc McStuffins: Ztracené objekty Baby Hazel má zábavu hrát doktora Sněhurka těhotná: čas narození
Mimořádné události hryTěhotná hryPoppy hryVálka hryZombie hry

Snímky obrazovky

Spustit z Coronavirus🌟 Hodnotit hru
2.5 /5 z 4 hlasů
Spustit z Coronavirus

Spustit z Coronavirus 🚒🚑🚓

Je to bezplatná online hra Mimořádné události 🔥🚨


Vydali jste se do ulic proti známkám uvěznění a nyní jste ve velkém dobrodružství, ve kterém budete muset utéct z Coronavirus, aby vás nezachytil. V každém metru trasy budou překážky, které brání naší misi přežít a být schopen se dostat domů bez nákazy.
Přeskočte všechny prvky, protože mohou být kontaminovány virem, nebo vás mohou jen zakopnout a budete blíže bakteriím, které vás pronásledují, aby vás oslovily. Běhejte a neohlédněte se, abyste se zbavili viru, který nás pronásleduje a porazil pandemii Coronavirus.
Hrajte Spustit z Coronavirus zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Mimořádné události , kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hratelnost: 1:14 Minut
Hra nahrána a aktualizována s datem: 2024-06-10T09:54:41+00:00


Ovládací prvky hrát

GAMEPLAYS, YOUTUBE


Šaty hryTěhotná hryMiraculous ladybug hryNickelodeon hryLOL Surprise hryDítě hryDívky hryCartoon Network hryCuphead hryMonster high hryPotomci hryManikúry hry