Hry, hry zdarma a online hry

Mise Coronavirus

Hrát Mise Coronavirus

Mise Coronavirus🚒🚑 Mise Coronavirus hry, od Mimořádné události 🚓🔥

Oční chirurgie Uzdravte Ellie Gouldingovou Fotbalista dívka a její krok kojící Hádanky s požárními vozíky Pomozte nouzovému zubnímu lékaři Nebezpečná záchrana Dopravní operace Legrační chirurgie rtů Špička Těhotná Elsa: Lékařská prohlídka Udělejte transplantaci srdce Legrační operace plic Provoz IO Moana: Rána Virtuální nouzové Moana je dítě v nemocnici Vakcína Beruška na její dceru Beruška: zotavení doma Beruška v resuscitaci Ladybug a Super Barbie těhotná: Lékařská prohlídka Litte Rider Šaty a provádět plastickou operaci na mumii Baby Hazel: Je nemocná Snot apokalypsa: Operace Ouch! Narození domácích zvířat Doktor domácí zvířata Beruška: Nemocná Anna: Seznamte se s její velkou láskou Princezna Anne a její provoz paže Baby Hazel má zábavu hrát doktora Sněhurka těhotná: čas narození Nouzové zvíře
Mimořádné události hryTěhotná hryPoppy hryVálka hryZombie hry

Snímky obrazovky

Mise Coronavirus🌟 Hodnotit hru
4.3 /5 z 82 hlasů
Mise Coronavirus

Mise Coronavirus 🚒🚑🚓

Je to bezplatná online hra Mimořádné události 🔥🚨


Vážné onemocnění koronaviry se dostalo do našeho města a naším úkolem bude převádět pacienty do nemocnice s jedinou sanitkou, která je vybavena pro tento typ viru. Budeme muset být velmi rychlí, abychom se dostali do oblasti, kde je pacient, a potom ho odvezli do nemocnice.
Pokud zdraví našeho pacienta dosáhne 0, zemře dříve, než bude schopen udělat cokoli, aby zachránil život. Musíte být velmi kvalifikovaní a najít nejlepší zkratky k dosažení pacienta, aniž byste ztráceli příliš mnoho času. Ukončete infekci koronavirem v této velké misi.
Hrajte Mise Coronavirus zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Mimořádné události , kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2024-06-11T09:56:49+00:00


Ovládací prvky hrát

GAMEPLAYS, YOUTUBE


Šaty hrySurfaři v metru hryTěhotná hryNickelodeon hryMario Kart hryLOL Surprise hryDívky hryCartoon Network hry2 hráči hryCuphead hryKariéra hryManikúry hry