Hry, hry zdarma a online hry

Zdarma Batman hry 🦇🌃

Lego Batman: Gotham City Speed Batman Shadow Combat Batman: Street Force Teen Titans Go!: Jump Jousts Teen Titans Go!: Tower Lockdown Teen Titans Action Arcade Teen Titans Go!: Super Hero Maker Teen Titans Go Minecraft Teen Titans Cíl! Teen Titans Go!: Robin VS See-More Super Heroes: Tajné Tváře Batman v Superman: Dawn of Justice Hádej superhrdina Malí super hrdinové
Spiderman hryŽelvy ninja hryNickelodeon hrySuperhrdinové hryCartoon Network hryZázrak hryAkce hryThe Avengers hry

Spiderman hrySurfaři v metru hryMiraculous ladybug hryNickelodeon hryVytvářet postavy hrySuperhrdinové hryThe Sims hryCartoon Network hry

Batman hry online 🎮

🚀 Bojujte po boku temného rytíře za záchranu města Gotham 🔥

Máme + 14 bezplatných her souvisejících s Batman hry které si můžete užít bez stahování z vašeho prohlížeče. Vybrané viry pro všechny věkové kategorie.

🦇🌃100% ZDARMA hry, Batman hry 🕵️‍♂️🚔🃏👊.🦇 Kdo je Batman? Objevte původ Temného rytíře 🌃
Je pro nás těžké uvěřit, že dnes stále existují lidé, kteří Batmana neznají, protože je to nejprominentnější superhrdina DC Comics, dalšího velkého vydavatele superhrdinských stripů, který vždy konkuruje Marvelu. Batman je v našich životech od roku 1939, kdy se poprvé objevil v časopise Detective Comics a dosáhl velkého úspěchu díky příběhu, který za ním stojí.
Skutečnou identitou Batmana je Bruce Wayne, obchodní magnát se životem v přepychu, kterému se život zkrátí, když se stane svědkem vraždy svých rodičů. Mladý muž přísahá pomstu zločincům a začne fyzicky i intelektuálně trénovat boj se zločinci, kromě toho, že začne vyrábět své slavné pomůcky, jako je batbelt nebo batmobil. To vše udělá při zachování své tajné identity a bude si říkat Batman, když vytvoří oblek, který je inspirován netopýry.
Batman je spolu se Supermanem nejemblematičtějším superhrdinou DC Comics a s tím rozdílem, že se nejedná o člověka se superschopnostmi, ale o milionáře, který bude pomocí technologického pokroku vytvářet zbraně a nástroje, které mu pomáhají v misích, něco podobného co vidíme s Iron Manem v Marvelu. Nyní se můžete bavit s jeho online dobrodružstvími zachycenými v nejzábavnějších hrách Batmana na webu.
🦇 Zjistěte o Batmanových speciálních schopnostech a vyzkoušejte je v jeho online hrách 🌃
Jak vám prozradíme, Batman nedisponuje speciálními schopnostmi ani superschopnostmi, pouze využívá své vědecké znalosti, své detektivní schopnosti a své skvělé fyzické nadání, které léta trénoval. Jestli je Batman něčím známý, tak tím, že se vždy vyhýbá použití střelných zbraní, protože právě s touto zbraní ukončili životy jeho rodičů. Kromě toho je dobře známý, protože nikdy nezabíjí, ale umí dokonale způsobovat škody a toho se jeho nepřátelé bojí nejvíce.
Kromě jiných dovedností byly chváleny také jeho schopnosti maskovat se a zůstat nepovšimnuty, stejně jako lstivost, protože tyto dovednosti mu někdy chyběly ke shromažďování důvěrných informací, které potřeboval pro své mise.
Nyní můžete využít Batmanovy skvělé dovednosti v jeho sbírce her a postavit se nejznámějším padouchům série, jako jsou Joker nebo Penguin. Připravte se na akci, kterou nám s Batmanem nabídnou, ať už sami, nebo s jeho skupinou superhrdinů The Justice League.
🦇 Batman Games, které budete muset překonat, abyste dostali Gotham do bezpečí 🌃
Jak víte, Batman je nejuznávanějším hrdinou Gotham City a naším posláním je pomoci celému městu zůstat v klidu tím, že porazíte padouchy, kteří přicházejí rušit klid jeho obyvatel. Batman je vždy ve střehu před nebezpečím a nebude váhat a přijde na pomoc těm, kteří to nejvíce potřebují.
Připravte se na to, že na našem webu objevíte ta nejlepší dobrodružství Batmana, od zábavných her jako Batman: Street Force nebo Batman Shadow Combat až po fantastické verze Lego Batman, které také můžete najít na našich webových stránkách. Pusťte se do práce a nenechte zlo triumfovat řízením hrdiny v naší sbírce online her o Batmanovi.