Hry, hry zdarma a online hry

Zdarma Akce hry 🔫🧨

Kebab bojovník EvoWars.io Hra PoopieMan Apocalypse Squid Game Challenge Online Robot Hero City Simulator 3D Temple Raider Obr Hledaný Blokové hlavy Mezi námi online vydání Free Fire 2 - Mini Royale 2 Mario Sonic: Smash Remix 1.1.0 Podvodník
Želvy ninja hryGta: grand theft auto hryMortal Kombat hryNaruto shippuden hrySuperhrdinové hryPolicisté hryBatman hryVýstřely hry

🔫🧨 Velká sbírka bezplatných Akce hry 💣🏹

PUBG Mobile Smash remix Hra olihně WWF No Mercy (Europe) (Rev A) Dragon Ball Z: Ultimate Battle 22 Smash Remix 1.2.2 Super Smash Bros 64 On Line Pokémon Sapphire Mortal Kombat 4 Sailor Moon: Bishoujo Senshi (Japonsko) Tekken 3 Zvukové hranice Undertale Hra Squid Challenge Spider-Man Superhero Pj Masks: Howling Attack WWF WrestleMania 2000 (Japonsko) Marvel Super Heroes vs Street Fighter (970625 USA) Iron Man v GTA Squid Game Pro Hra Squid Hra olihně Zelené světlo Červené světlo Ultimate Mortal Kombat Trilogy Geometrie Dash 1 on-line Dragon Ball: Advanced Adventure Hra Super Smash Bros Free Fire: Paměťové karty Sonic Revert GTA San Andreas s Carl Johnson Street Fighter III nové generace LEGO Harry Potter - Years 1-4 (USA) Mortal Kombat (USA) JoJo's Bizarre Adventure Donkey Kong Country Iron Snout: Pig proti vlkům PUBG Infinity Battle Field OPS Marvel Super Heroes vs Street Fighter Online Ben 10: World Rescue Dragon Ball Z Team Training V8 Novinka Super Oofio 64 Pokemon: Inclement Emerald Odhalení Mortal Kombat Street Fighter II Arcade Bleach vs Naruto Den nebezpečí!: Henry Danger Disney: Hercules Dragon Ball Z: Deadly Battle Super pozdní mocný Street Fighter 2: Edice šampionů

Spiderman hryCrash bandicoot hryMario bros hrySurfaři v metru hryMario Kart hryKlasický hryVytvářet postavy hryPlatformy hry

Akce hry online 🎮

🚀 Hry plné akce a nebezpečí 🔥

Máme + 697 bezplatných her souvisejících s Akce hry které si můžete užít bez stahování z vašeho prohlížeče. Vybrané viry pro všechny věkové kategorie.

🔫🧨100% ZDARMA hry, Akce hry 💣🏹🗡⚔.🔫 Co jsou akční hry? 🧨
Akční hry patří mezi nejpočetnější ve světě videoher a lze do nich zařadit další podžánry, do kterých by se dala zařadit většina her, protože je nejširší a nejobsáhlejší. Akční hry se obvykle nazývají ty, ve kterých hráč musí použít rychlost, dovednost a reakční čas, aby vyhrál. V této kategorii najdeme střílečky, plošinovky, bojové hry a mnoho dalších.

První akční hry se staly populárními v arkádových automatech již v 70. a 80. letech 20. století. Chtěli otestovat hráčské dovednosti a měli tendenci být krátké, ale velmi návykové. V rámci arkádových her, které převládaly, jako jsou sporty nebo řízení, se akční hry prosadily v tomto sektoru a pokryly mnoho dalších.

Mezi prvními akčními hrami pro arkádové automaty najdeme Kung Fu Master nebo dokonce Space Invaders lze považovat za akční hru, protože jste museli střílet a vyhýbat se střelám soupeře, abyste dokončili úrovně. S postupem času a pokrokem videoherních konzolí a videoher začalo přicházet nespočet titulů, které dnes patří mezi nejoblíbenější akční hry.

🔫 Jak hrát akční hry na internetu 🧨
Cíl každé akční hry se hodně liší v závislosti na názvu, ale pokud se na to podíváme obecně, pravdou je, že téměř ve všech z nich budeme muset splnit cíl, abychom postoupili přes úrovně, ve kterých budeme jděte proti hordám nepřátel a řešte hádanky. Něco, co je v akčních hrách také běžné, je přítomnost mid-bossů a velkého finálního bosse. Střední bossové jsou obvykle jako tečka ve skupině úrovní a začínají novou část příběhu.

V rámci subžánrů nalezneme různé varianty, jako v případě plošinovek, které obvykle zahrnují skákání přes různé platformy, pevné nebo mobilní. Jiné akční hry mají hratelnost spíše ve stylu videoher z pohledu první osoby. Vše bude nakonec záviset na hře, ale vy už máte představu, jak můžete začít hrát akční hry na našem webu.

🔫 Objevte naši sbírku online akčních her 🧨
Již jsme vám řekli, že akčních her je nejpočetnější a na našem webu máme více než 600 akčních her, ve kterých si můžete otestovat vše, co o tomto tématu ve videohrách víte. Již jsme vám dali klíče ke všemu, co najdete v této části naší stránky, včetně akčních her, plošinovek nebo dokonce stříleček, které by se také ponořily do akčních her.

Nejlepší na nalezení takové rozmanitosti je to, že jsme přesvědčeni, že si budete moci užít hry, které vás překvapí a které nebudete moci přestat hrát. Vítáme vás v této nové kategorii akčních her na našem webu a vyzýváme vás, abyste je všechny porazili.