Hry, hry zdarma a online hry


Zdarma Sailor Moon hry

Sailor Moon: Bishoujo Senshi (Japonsko) Vytvořte charakter Sailor Moon Oblékni Sailor Moon na léto Sailor Warriors New Era Barbie Sailor Moon vypadá Kosmická show Sailor Moon Zdobit Disney princezny jako Sailor Moon Party v kostýmech námořníka měsíce
Šaty hryDragon ball hryCuphead hryThe Sims hryVytvářet postavy hryLOL Surprise hryDívky hryMortal Kombat hryBoj hryMóda hryMakeup hryManikúry hry

Sailor Moon hry online

Vlak je měsíc válečníka 🔥

Sailor Moon, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 8 souvisejícími hrami, které lze zobrazit
Všechny jsou to hry související mimo jiné s hrami sailor moon .

Vše, co potřebujete vědět o Sailor Moon


Sailor Moon je jedním z největších referencí, pokud jde o anime a manga, které triumfovaly po celém světě. Je to v rámci toho, co je známé jako žánr Magical Girl Warriors, který se vyznačuje prvky, jako je ženský protagonismus, používání očarovaných předmětů k aktivaci jejich síly, přidání mazlíčka jako protagonisty nebo zahrnutí tajné identity pro zachování jejich skutečného bytí. Kromě toho obsahuje prvky, jako je vytvoření skupiny válečníků pro boj se zlem pomocí svých sil a sil.
Příběh začíná svou hlavní hrdinkou Usagi Tsukino, velmi normální mladou ženou, s poněkud chaotickým životem, ale plným monotónnosti. Jednoho dne se vše změní, když zachrání kočku s půlměsícem na čele. Brzy zjistí, že to není normální kočka, ale že ji má na starosti naverbovat jako měsíční válečnici, planetární strážce, který musí využít své síly k ochraně Země. Tehdy začne boj proti Temnému království, jejich velkému nepříteli, který se snaží dobýt svět získáváním energie lidských bytostí, aby získal stříbrný krystal.
Sailor Moon nebude ve svém boji sama a bude součástí celé skupiny válečníků s magickými schopnostmi, kteří budou spolupracovat na záchraně země před zničením. Měsíční bojovníci budou každý týden čelit mnoha příšerám, kterým velí vládce Temného soba. Nyní je čas, abyste se pustili do práce a pomohli Sailor Moon v jejich nejzábavnějších hrách na internetu.

Objevte online dobrodružství ve hrách Sailor Moon


Sailor Moon byla úspěšná a brzy začali vyvíjet filmy, merchandising a videohry. Na Sailor Moon v Japonsku bylo vydáno více než 20 videoher pro konzole a arkádové automaty. Většina z nich pocházela z Bandai a byly produkovány společností Banpresto a dosáhly velkého úspěchu po celém světě.
První videohry Sailor Moon se řídily tématem bočních rolovacích bojů, ale postupně přicházely další hry spíše ve stylu hádanek a bojových her. Zvláštní zmínka o hře Sailor Moon: Another Story, která byla vytvořena jako hra na hraní rolí. Nejnovější hra Sailor Moon je ta, kterou vydala společnost Bandai Namco pro mobilní zařízení, IOS a Android. Řeč je o hře Sailor Moon Drops, třířádkové logické hře s postavami ze série.
A jak by to mohlo být jinak, online minihry také založily svá dobrodružství na příběhu slavného animáku Sailor Moon. Všechny Sailor Moon hry, které jsou úspěšné online, jsou na našem webu a nemůžete je minout.

Staňte se měsíčním válečníkem s těmito hrami Sailor Moon


Na našem webu jsme vytvořili kompilaci s téměř 10 hrami Sailor Moon, které zaplavují síť. Nebudou mezi nimi chybět hry, do kterých budeme muset obléknout Sailor Moon a měsíční válečníky, navíc zažijeme skvělé crossovery jako s Disney princeznami nebo Barbie.
Kromě toho se můžete bavit s tvůrcem postav Sailor Moon, který je k dispozici na našich webových stránkách, takže si můžete vytvořit své vlastní válečníky zcela podle svých představ. Stejně tak nebudou chybět klasické hry, které se na náš web dostávají díky online retro konzolovým simulátorům, jako je Sailor Moon: Bishoujo Senshi. To vše a mnohem více vás čeká na našem webu.
Nejlepší online hry. Nejhranější TOP hry

Roblox Super Mario Bros Classic Dragon Ball Z: Legendární Saiyan Brawl Stars: Battle Multiplayer BloxdHop.io Minecraft World 3D Spiderman: Nebezpečí na Horizon High FNF vs Rainbow Friends Sonic parkour FIFA 2000 PlayStation Pokémon ROWE v1.6.4.1 Sonic Advance 3