Sailor moon hry
DívkyNaruto ShippudenMiraculous ladybugDragon ballAnime a Manga hryDigimonBakuganWarriorsComic Stars FightingFantazie

🔥Ostatní hry sailor moonMalovat bruslí MoonMalovat bruslí Moon Jsem Moon Roller PopJsem Moon Roller Pop Moon City StuntMoon City Stunt Jsem Moon MatchJsem Moon Match Moon buggyMoon buggy Soy Moon dressSoy Moon dress Pokémon MoonPokémon Moon Soy Moon vs Matteo: TenisovýSoy Moon vs Matteo: Tenisový Zpívat písně Soy MoonZpívat písně Soy Moon Moon RiderMoon Rider

Sailor moon

🔥Vlak je měsíc válečníka

Bojujte s ostražitými dívkami v Sailor Moon a získejte mystický kámen Temného království. Připojte se ke hvězdám tohoto slavného anime, které nikdy nevyjde z módy.

Sailor moon je pět velmi krásných dívek s úžasnými a úžasnými schopnostmi, které nás mohou ochránit před temnými silami lidstva. Jsou to dospívající Dívky a velmi dobří studenti. Jednoho dne přemluvená kočka přesvědčila Serenu Tsukino, že by mohla být Sailor Monn, skutečný hrdina, který bojuje za lásku a spravedlnost, bude muset k boji proti tyranům použít magii Měsíce. Serena je 14letá dospívající dívka, studuje střední školu a může být trochu děsivá, má sklon plakat snadno. Je blondýna a můžete ji odlišit od ostatních pomocí její modré a bílé školní uniformy. I přes její fobii bude Serena Tsukino bojovat s nejsilnějšími darebáky a strach zmizí, stane se válečnickou dívkou, sebevědomou a sebevědomou.
Go to TOP