Sailor moon hryDívkyMiraculous ladybug hryNaruto ShippudenDragon ball

🔥🔥🔥 Ostatní hry sailor moonMalovat bruslí MoonMalovat bruslí Moon Jsem Moon Roller PopJsem Moon Roller Pop Moon Clash HeroesMoon Clash Heroes Pátek v noci Funkin: Broken MoonPátek v noci Funkin: Broken Moon Moon City StuntMoon City Stunt

Sailor moon

🔥 Vlak je měsíc válečníka 🔥

Bojujte s ostražitými dívkami v Sailor Moon a získejte mystický kámen Temného království. Připojte se ke hvězdám tohoto slavného anime, které nikdy nevyjde z módy.

Sailor moon je pět velmi krásných dívek s úžasnými a úžasnými schopnostmi, které nás mohou ochránit před temnými silami lidstva. Jsou to dospívající Dívky a velmi dobří studenti. Jednoho dne přemluvená kočka přesvědčila Serenu Tsukino, že by mohla být Sailor Monn, skutečný hrdina, který bojuje za lásku a spravedlnost, bude muset k boji proti tyranům použít magii Měsíce. Serena je 14letá dospívající dívka, studuje střední školu a může být trochu děsivá, má sklon plakat snadno. Je blondýna a můžete ji odlišit od ostatních pomocí její modré a bílé školní uniformy. I přes její fobii bude Serena Tsukino bojovat s nejsilnějšími darebáky a strach zmizí, stane se válečnickou dívkou, sebevědomou a sebevědomou.