Hry, hry zdarma a online hry


Zdarma Poppy hry

Poppy Playtime Chase Noční můra makové kanceláře Strašidelný Huggy Playtime Poppy Time Friday Night Funkin vs Huggy Wuggy FNF: Huggy Wuggy a Kissy Missy FNF vs Mommy Long Legs (Poppy Playtime) Kogama: Poppy Playtime Game FNF: Poppy Funktime vs Bunzo Bunny Hra Huggy Wuggy Mezi námi, ale s Huggym Wuggym Killer Escape Huggy
Granny hryMimořádné události hryFnf hryCuphead hryBendy a inkoust stroj hryTeror hryHalloween hryHuggy wuggy hry

Velká sbírka bezplatných Poppy hry

Friday Night Funkin: Mouse.avi vs Huggy Wuggy FNF vs Huggy Wuggy Rozšíření Poppy Playtime FNF vs Poppy Sonic Friday Night Funkin vs Huggy Wuggy: Vent Mode v2 Poopy Survive Time: Hugie Wugie Huggy Wuggy Střelec FNF: Poppy Raptime Minecraft Noob Escape Huggy Wuggy Huggy Wuggy Runner Monsters Attack Impostor Squad Minecraft: Stunt Car Crasher Huggie a Kissy: Kouzelný chrám Minecraft: Noob VS Huggy Wuggy Kissy Missy a Huggy Wuggy Huggy armádní velitel

Fortnite hryAmong us hryCrash bandicoot hryFnf hryVytvářet postavy hryCuphead hryTeror hry2 hráči hry

Poppy hry online

Buďte odvážní a přežijte v děsivé hře Poppy Playtime 🔥

Poppy, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 27 souvisejícími hrami, které lze zobrazit
Všechny jsou to hry související mimo jiné s hrami poppy, huggy .

Začněte hrát Poppy Playtime a seznamte se s Huggym Wuggym


Hra Poppy Playtime si od uvedení své první kapitoly podmanila širokou veřejnost. Je to hra strachu, teroru a hádanek, ve které musíme přežít zlého plyšáka, který si navzdory svému zlu, Huggymu Wuggymu, získal srdce mnoha lidí. Hra Poppy Playtime se zaměřuje na opuštěnou továrnu na hračky, která patřila společnosti Playtime Co., jejíž nejprodávanější byla porcelánová panenka Poppy.
Mnoho zaměstnanců továrny záhadně zmizelo a náš hrdina, bývalý zaměstnanec továrny, se vydal vyřešit záhadu tím, že vstoupí do ruin této budovy. V tomto dobrodružství budeme muset čelit různým šéfům, kterými budou panenky Poppy Playtime, jedním z nich je Huggy Wuggy. Toto vycpané zvířátko si přes svůj zlověstný vzhled získalo velký ohlas i mezi těmi nejmenšími. V dobrodružství budeme muset hledat videokazety, které nám pomohou objevit záhady spojené s hračkářstvím.
Úspěch první kapitoly vedl k druhému dílu, který vyšel minulý rok a už máme trailer na kapitolu 3 z Poppy Playtime, jehož název je Deep Sleep a který vyjde v zimě 2023. Zatím si můžete vychutnat nejlepší minihry Poppy Playtime na našem webu a dál se bavte s jejími postavami.

Jak hrát Poppy Playtime?


Hra Poppy Playtime je jednoduchá a musí vám být jasné, že jde o hororovou hru. Přesněji řečeno, hra spadá do kategorie Survival Horror z pohledu první osoby a hráči budou muset vyřešit záhadu řetězce hraček Playtime Co., ve kterém zmizelo několik pracovníků.
Budete oblečeni v batohu nazvaném GrabPack, který zobrazuje umělé ruce, kterými můžete odemykat dveře a dostat se na předměty, navíc se budete pohybovat po zničených chodbách toho, co zbylo z továrny. Při svém průzkumu budete muset najít kazety VHS, protože tam můžete najít odpovědi na všechny otázky, které musíte vyřešit. V nich se budete moci naučit herní mechanismy, najít stopy o nepřátelích a mnoho dalšího.
Jak jsme vám řekli na začátku, vaši soupeři budou hračkami továrny a my je nemůžeme porazit, můžeme jim jednoduše utéct. V Poppy Playtime nás nečekají přímé konfrontace s nepřáteli, prostě honičky, ze kterých budeme muset vyjít bez úhony. Připravte se na veškerou zábavu, která vás v Poppy Playtime čeká, a přežijte tajemství, které se točí kolem této továrny.

Na Poppy Playtime Minihry se odváží jen ti nejodvážnější


Poppy Playtime dosáhla během krátké doby velkého úspěchu a je to především díky tomu, jak populární se hra stala na streamerových platformách a YouTube. Navíc si jeho postava Huggy Wuggy získala legii fanoušků, což vedlo k záplavě merchandisingu o této postavě, stejně jako o jeho přítelkyni Kissy Missy.
Nemohly chybět online minihry Poppy Playtime, mezi kterými najdete verze klasického příběhu, ale i mnoho dalších, které integrují své postavy jako součást hry. V tomto bodě vám také doporučujeme, abyste se podívali na FNF mody, ve kterých se hlavním hrdinou stává Huggy Wuggy.
Už nečekejte a bavte se s touto sbírkou online her Poppy Playtime a využijte vše, co vám internet může nabídnout.