Simpson Minecraft: PuzzleBart Simpsonovi: Fandejuegos hádankyBart vs Space mutantůHádej, kdo? SimpsonoviHázet Homer SimpsonSimpsons: Skryté hvězdySimpsons smrtiSimpson: Lisa na koleBart Simpson šatyShot s brokovnicí: Springfield vs zombieDress: Lisa Simpsonová3d simpson springfieldThe Simpsons: Kuličková zničujícíBart Simpson skateboarding: NahýSimpsonovi ve světě Mario BrosSimpsons šatyBart Simpson na kolechLisa Simpsons šatyItchy a ScratchySimpsonovy rovnostiBart Simpson: VýstřelyŠaty se marge simpsonšaty The SimpsonsBart Simpson: DobrodružstvíBart Simpson útěk z ostrovaSimpsosn v motocyklovém závoděHomer Simpson vs Peter GriffinCílem s Simpsonovi střelecHomer Simpsons autem: ParkováníBart prakKreslit The SimpsonsBart Simpsonovi zabíjí zloSimpsons: Family puzzleInteraktivní simpsonsBart Simpson, skateboardZaměřit se The Simpsons: Budete bojovat se sněhovými koulemiBart kart 2Bart na skateboarduSimpsonovi: Oblékají MargeBart Simpson šaty na HalloweenBartman terminátor zombieBart Simpson šaty 2Simpsons parkovištěLisa Simpsonová šaty on-lineBart Simpson a vepřovéHomer Texty písníSimpsons, chytit duff 29 Hádanky SimpsonůBart Simpson v ZombielandBart ZombieAtv Homer SimpsonBart Simpson quadBart Simpsonovi: MotoGP ve sněhuBart Simpson v soutěži BMXSimpsons: LukostřelbaBart Simpsonovi puzzlePo kliknutí bod SimpsonBart Simpson BuggyHomer běží až do koblihySimpsonovi: Skryté písmenaBart Simpson kaboomHomer Simpson: Zvedněte koblihy s náklaďákemBumblebee Man SimpsonsBart Simpson brání školuBart Simpson motocyklové čtyřkolkySimpson na motocyklu ve sněhuPsaní SimpsonsMonster homerSimpsons Homer hladBart Simpson na motocyklu: Nový rokBart Simpson ve světě Super MarioBart s krusty vozem


Ostatní hry simpsonovi

Animace Simpsonovi

Simpsonovi hry

Bavte se s nejdivočejší rodinou televize

Hraní her nejbláznivější rodina americká televize, Simpsonovi. Nejdelší série americké televizní animace přijde na naší stránce, abyste se těšit na nové a úžasné dobrodružství, ve kterém se budou podílet členové této rodiny. Hlava rodiny je Homer nebo Homer Simpson, mírně obézní muž a něco krátký mysli. Nic, co přijde půjde dobře a vždy se dostal do potíží. Povaleč a patoso jsou vlastnosti, které nejlépe definují postavu Homera jako jeho více kapitol bude vymyslet pracovat tak málo, jak je to možné v jaderné elektrárně Springfield. Jeho manželka se jmenuje Marge a je typická žena v domácnosti s velmi výrazným vlasy modré. Oba mají tři děti: Bart, Lisa a Maggie.

Všechny tyto znaky budou mít své místo v naší hře se spoustou volných Simpsonovi. V některých z nich uvidíte protagonisty použití zbraní, řízení motorových vozidel a útěku maniaky. Je případ hry Saw Simpsons, ve kterém je zlo Pigsaw se unést celou rodinu samostatně v různých hrách, a musíte jim pomohla uniknout. Máme také hry a šaty Simpsons je, že tato rodina je vždy oblečen stejným způsobem, s výjimkou zvláštních příležitostech, jako když jdou na mši a neděli šaty jsou dělány. Mnoho příběhů se točí kolem této skupiny na mnoha dobrodružstvích, které s nimi žít. Nečekejte déle a připojit se k šílenství Simpsonových!

The Simpson Ailesi'nin maceralarıyla Sprinfield komşularına yardım et

Go to TOP