zdarma Potomstvo Hry

zdarma Potomstvo Hry

Auradon cestuje s potomky a pomáhá Evie, mal, Carlos a zbytek dětí Disney darebáků. Brzy premiér potomci 2, druhý film v této sérii vytvořený Disney Channel.

Potomstvo HryZdarma Carlos de Vil Hrát
Carlos de Vil
Zdarma Evie v nemocnici Hrát
Evie v nemocnici
Zdarma Freddie potomci Hrát
Freddie potomci
Zdarma Eva krejčí Hrát
Eva krejčí
Zdarma Potomci šaty Hrát
Potomci šaty
Zdarma Potomci: Dressing Jame Hrát
Potomci: Dressing Jame
Zdarma Descendants: Barber Villana Hrát
Descendants: Barber Villana
Zdarma Potomci: zlo v noze lékaře Hrát
Potomci: zlo v noze lékaře
Zdarma Potomci módní Hrát
Potomci módní
Zdarma Darebný BFF Hrát
Darebný BFF
Zdarma Potomci babies Hrát
Potomci babies
Zdarma Evie šaty Potomci Hrát
Evie šaty Potomci
Zdarma špatné nebo dobré Villains Hrát
špatné nebo dobré Villains
Zdarma Memory villain: Potomci 2 Hrát
Memory villain: Potomci 2
Zdarma Potomci: Evil a spellbook Hrát
Potomci: Evil a spellbook
Zdarma Jay šaty Potomci Hrát
Jay šaty Potomci
Zdarma Potomci člověka Hrát
Potomci člověka
Zdarma Manikúry Mal Potomci Hrát
Manikúry Mal Potomci
Zdarma Potomci v novém roce Hrát
Potomci v novém roce
Zdarma Potomci: skryté objekty Hrát
Potomci: skryté objekty
Zdarma Potomci: Vítejte Party Hrát
Potomci: Vítejte Party


+ Potomstvo Hry
Zdarma Jordan Potomci Hrát
Jordan Potomci
Zdarma Potomci: dávat dohromady oblečení Hrát
50%
Potomci: dávat dohromady oblečení

potomstvo

Potomstvo Hry

Jak hrát potomstvo zdarma ke stažení

Disney opět překvapil diváky s tímto filmem vytvořeným pro tematické kreslených kanálu Disney Channel. Potomci zachycuje životy některých dospívajících dětí hrdinů a darebáků klasiky Disney. Hlavními postavami příběhu jsou: Evil, je dcerou darebný Maleficent z Spící krasavice a žít obtěžován její matka, která se chce stát špatná holka jako ona; Carlos, syn šílených psů Cruella de Vil což je docela nemotorný; Eva, dcera Zlá královna Snow White příběhu je docela domýšlivý a sní o brát si fešák; a konečně, Jayův syn Jafar, zlo poradce sultána Agrabah Aladdin filmu.

Film se odehrává v nádherné říši Auradon, kde vše je klid a štěstí, protože s triumfem dobré, darebáci byli vyhnáni na ostrov ztracených a s nimi jejich potomci. Nyní Prince Ben se chystá převzít od svých rodičů, Kráska a zvíře, na trůnu a jeho první rozhodnutí je dát příležitost pro děti z darebáků. Domnívá se, že nenese vinu za to, co jejich rodiče denně a měl by mít možnost využívat království stejně jako ostatní chlapci jeho věku. Naši hráči budou přijati do školy Auradon kde existovat společně s ostatními dětmi postav Disney. Maleficent by opustil svou dceru s podmínkou, že dostal hůlku Dobrá víla, která by umožnila, aby opustili ostrov Lost.

V tomto dobrodružství, hráči znají hodnotu přátelství, dobra a dokonce lásky a nakonec se rozhodnout mezi zda se po stopách svých rodičů dělá špatně, nebo žít v míru s ostatními obyvateli Auradon a musí být společné mladiství jsou další. Pokud jste ještě z mála, kdo neviděl tento film doporučuji vám to udělat, protože již oznámily, druhá část bude pravděpodobně být propuštěn tento rok. Součástí jeho úspěchu je kvůli hudbě a znaky interpretovat mnoho písní v celé dobrodružství.

Úspěch tohoto filmu přichází na svět miniher a získali pro vás nejlepší. Protagonisté dívky jsou velmi arogantní a jsou již v době jejich rodičů. Jsou mnohem modernější a vy budete muset pomoci jim oblékat poslední. Make-up, styling a mnoho aktivit lze dělat s postavami tohoto filmu. Ponořte se do světa darebáků se těchto her!
Zkusit hledat jiné hryKomentáře Games