Šaty potomkůEvie de tailorPotomci: Vítejte PartyPotomci na ostrově ztracené existencePotomci v novém roceMalování Uma: Pirát DescendantPotomci 2: špatný vs. JedenVillanous Memo: Potomci 2Potomci MódaDescendants: Smarte coutureZdobit princezny v villanasThe Descendants Fashion StylistManikúry Mal PotomciPotomci: Skryté objektyFreddie potomciDescendants: Barber VillanaDarebný módní CJ HookPotomci módníCarlos de VilPotomci: Zlo v noze lékařePotomci: Dressing JameDarebný BFFPotomci babiesEvie šaty Potomcišpatné nebo dobré VillainsPotomci: Evil a spellbookJay šaty PotomciPotomci člověkaAlex and Co: Podívejte se na chybyDonald DuckSoy Moon dressJordan Potomci

Potomstvo hry

Seznamte se s dětmi z darebáků Disney

Potomci úspěch přichází do světa miniher a volných her jsme shromážděných pro vás. Protagonisté dívky jsou velmi ješitný a již v době jejich rodičů. Jsou mnohem modernější a vy budete muset pomoci jim oblékat poslední. Make-up, hřeben a mnoho činností může dělat s postavami v tomto filmu. Ponořte se do světa darebáků se těchto her!

V tomto dobrodružství, hráči znají hodnotu přátelství, dobra a dokonce lásky a nakonec se rozhodnout mezi zda se po stopách svých rodičů dělá špatně, nebo žít v míru s ostatními obyvateli Auradon a musí být společné mladiství jsou jiní. Pokud jste stále jedni z mála, kteří neviděli tento film, doporučujeme vám to udělat, protože již oznámily, druhá část bude pravděpodobně propuštěn v tomto roce. Součástí jeho úspěchu je kvůli hudbě a znaky interpretovat mnoho písní v celé dobrodružství.

Ճանապարհորդություն դեպի Auradon, որպեսզի իմանան Disney- ի պատմության ոճրագործների երեխաների տարբերությունները

Go to TOP