Potomci 2: špatný vs. Jeden


Potomci 2: špatný vs. Jeden
Potomci 2: špatný vs. Jeden

Ostatní hry potomstvoDívky hry Dinesy kanál Disney Princezny Jasmín Sněhurka Rapunzel hry Popelka Potomstvo

GAMEPLAYS


Potomci 2: špatný vs. Jeden
Potomci 2: špatný vs. JedenPotomci 2: špatný vs. Jeden

🌟 Rating
4.3 / 5 of 4849 votes

Připravte se na cestu do světa Auradonu v novém dobrodružství, které nás přináší Los Descenientes 2, druhý film Disney Channel, který se nachází v dětech darebáků klasických příběhů.
Po rozhodnutí Mal a jeho přátel zůstat v Auradonu na ostrově ztracených je nový vůdce a jeho jméno je Uma, dcera Úrsuly, darebnice La Sirenita. Ona se bude snažit pomstít Auradonu a také svým bývalým přátelům, kteří je opustili a opustili je na ostrově. Na druhou stranu máme Mal, který se dobře integroval do království Auradon se zbytkem dětí knížat a princezny příběhů a je stále zamilovaný do dědice trůnu.
V této hře můžeme žít tuto dualitu, protože dokážete provést dobrodružství Mal nebo Uma a dokonce i ty dva, kteří hrajeme při několika příležitostech. Budete muset překonat různé úrovně, vyhýbat se překážkám, sbírat prvky a porazit své nepřátele. Zatímco příběh Mal nás vezme k cestě na ostrov ztracené a chce pomoci svým bývalým přátelům, příběh Umy se zaměří na pomstu a chce dosáhnout Auradonu. Užijte si tuto fantastickou hru The Descendants 2 a boj mezi Malým a Uma.
Užijte si hru Potomci 2: špatný vs. Jeden, je to zdarma, je to jedna z našich potomstvo her, kterou jsme si vybrali.

Ovládací prvky pro přehrávání
Přidat hru

📝 komentáře
FrivFreddyRobloxMinecraftDětiFortniteDívkyDisneyArkádaPokémonGta: grand theft autoTetrisTěhotnákategorie her

Go to TOP